Let na pohyblivém leteckém simulátoru

Chtěli jste si splnit sen a stát se pilotem letadla, ale báli jste se?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chtěli jste si splnit sen a stát se pilotem letadla, ale báli jste se? My vám s tímto snem pomůžeme. Usedněte bezpečně do plně pohyblivého leteckého simulátoru a zkuste obstát v silném větru či vánici, přistát s hořícím motorem anebo natankovat za letu. Letecký simulátor s profesionálním ovládáním Thrustmaster Hotas Warthog a Virpil Controls vás ohromí, propracovaný software umí věrně nasimulovat veškeré druhy počasí, ale i vjemy sil a pohybů včetně letadlových a avionických systémů letadla. Nasazením VR brýlí se ocitnete ve virtuálním světě bez hranic.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz a poté se Vás ujme instruktor. Celou dobu Vás bude doprovázet trpělivý instruktor, který „poletí“ s Vámi a který Vám podrobně vysvětlí ovládání a funkci všech přístrojů letadla. Program letu je vždy možné upřesnit přímo na místě s instruktorem podle přání a zkušeností účastníka. Máme připraveny scénáře od cvičných letů s instruktorem pro úplné začátečníky, až po úkoly jako např. tankování za letu nebo nouzové přistání s hořícím motorem pro zkušenější piloty aj. Během letu si lze vyzkoušet různé počasí, použití palubní výzbroje, letecké souboje, navigace a přistání podle přístrojů (v noci, za zhoršeného počasí apod.), poruchy palubních systémů, nouzová přistání atd.

Co zážitek obnáší?

120 minut letu včetně instruktáže probíhající během letu, VR brýle, 1x nealkoholický nápoj.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Max. 3 osoby. Doprovod si může v rámci doby trvání zážitku tj. 120 minut pilotování také vyzkoušet.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Věkové minimum je 6 let a výška 120 cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny. Let neproběhne, pokud bude pasažér pod vlivem alkoholu a toxických látek. Simulátor disponuje třemi Full HD televizemi 47" o celkovém rozlišení 5760 x 1080 pixelů v panoramatickém uspořádání šířky 3,5 metru. Na výběr je: cvičný proudový letoun L-39 Albatros, cvičný akrobatický letoun Yak-52, víceúčelový stíhací letoun Suchoj Su-27/Su-33 Flanker, ničení pozemních cílů - Su-33, vzdušný souboj - Su-27, přistání na letadlové lodi - Su-33, bojový vrtulník Kamov Ka-50 Black Shark. Konkrétní letadlo a program letu si můžete vybrat přímo na místě. Po domluvě s instruktorem je možné 1x v průběhu zážitku změnit typ letounu a 1x typ destinace.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav (účastník zážitku nesmí být pod vlivem alkoholický ani jiných návykových a omamných látek).

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.3 (22 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou náš tip

Vícero lokalit

od 4 250,-

vícero lokalit

od 15 700,-

vícero lokalit

od 18 700,-

náš tip

Praha Zličín

od 2 270,-

náš tip

Praha

od 2 270,-

náš tip

Praha

od 2 270,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.