Olejová thajská masáž

Klasická thajská masáž s olejem je prováděna s pomocí z Thajska dovezeného masážního oleje, jehož vůni budete moci v průběhu masáže vychutnávat.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Klasická thajská masáž s olejem je prováděna s pomocí z Thajska dovezeného masážního oleje, jehož vůni budete moci v průběhu masáže vychutnávat. Tradiční thajská metoda byla díky prolínání kultur ovlivněna jógou, tradiční čínskou medicínou, akupunkturou a indickým léčebným uměním Ajurvédou. Někdy je označována jako "pasivní jóga" nebo "jóga pro líné", díky množství protahovacích cviků. Vaše tělo bude podrobeno celotělové, systematické a tlakové masáži od temene hlavy přes šíji, páteř a zádové svaly. Zvláště příjemné je pak promasírování paží včetně dlaní a celých nohou. Doporučujeme masáž v trvání 90 min., aby mohly být některé úkony opakovány a jejich účinek tak dotažen k dokonalosti.

Co se bude dít?

Po předložení platného zážitkového poukazu se můžete odebrat do připravené místnosti, kde si užijete Klasickou thajskou masáž s olejíčkem.

Co zážitek obnáší?

90-ti minutovou thajskou olejovou masáž.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý, kontraindikace: kloubní potíže, vysoký krevní tlak, srdeční onemocnění, virová a infekční onemocnění, akutní výhřez meziobratlové ploténky, nachlazení, horečnatých stavech apod., masáž není vhodná při pooperačních a poúrazových stavech, masáž se nedoporučuje při větších potížích s křečovými žilami, masáž není vhodná při menstruaci, v těhotenství a měsíc po porodu.

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.4 (15 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

České Budějovice

2 480,-

České Budějovice

1 480,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.