Večeře v oblacích při západu slunce

Dinner in the Sky při západu slunce pro dva

Zažít luxusní večeři při západu slunce je zážitkem samo o sobě.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno

Platnost poukazu do 15.09.2024

Počet zbývajících míst: 8

Na co se budete těšit

Zažít luxusní večeři při západu slunce je zážitkem samo o sobě. Při Dinner in the Sky však zažijete čtyřchodové menu v několika metrové výšce nad zemí, díky čemuž budete mít zapadající slunce i celé město jako na dlani. Tomu říkáme pořádná romantika. Jak ale zážitek vůbec probíhá? Posadíte se k velkému stolu, ke kterému jsou konstrukčně přidělané židle ze všech stran. Po upoutání se a usazení všech hostů se konstrukce začne zvedat k nebi. Zastaví až ve výšce 50 metrů nad zemí. Před samotným ochutnáním vynikajícího čtyřchodového menu pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Korába vás čeká welcome drink v podobě šampaňského. Během večeře si můžete také pochutnat na pestrém výběru světových vín. K dispozici také bude neomezeně pivo a nealkoholické nápoje. Během hodiny zažijete úžasný gastronomický zážitek s dechberoucí podívanou na západ slunce, který vykouzlí tu nejromantičtější atmosféru.

Co se bude dít?

Jakmile obdržíte tento poukaz na Dinner in the sky EXCLUSIVE, zarezervujte si prosím termín přes Firmu na zážitky. Náhled dostupných dní a časů naleznete zde: https://reservations.dinnerinthesky.cz/rezervace/. Počet míst a termínů je omezen. V rezervovaný den se dostavte 20 minut před časem vašeho zážitku. Po příchodu nahlaste jméno osoby, která poukaz zakoupila, neboť na její jméno je provedena automatická rezervace termínu. Poté v dinner lounge dostanete welcome drink. V následujících minutách budete usazeni a bezpečnostními pásy připoutáni k pohodlným sedačkám. A pak už si jenom vychutnejte tento nevšední zážitek spojený se skvělým jídlem.

Co zážitek obnáší?

1x vstupenka pro jednoho na Dinner in the sky EXCLUSIVE při západu slunce na jeden z termínů 5. - 15.9.2024:
Nealko nápoje, bílé a červené víno a pivo neomezeně,
4 chodové menu:
- předkrm
- první chod
- hlavní chod
- dezert
- digestiv.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Má zásadní vliv (více v poznámce k zážitku níže).

Oblečení

Pohodlné, oblečte se úměrně počasí. Mějte na paměti, že vítr je v 50 metrech nad zemí silnější a teploty jsou nižší.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální výška je 150 cm. Maximální váha je přibližně 140 kg. Děti a nezletilí musí být v doprovodu dospělé osoby. Máte-li alergie či požadavky na vegetariánské jídlo, ozvěte se přímo provozovateli zážitku ihned po obdržení zážitkového poukazu. Vzhledem k charakteru zážitku jej není možné vrátit, ani vyměnit za jiný zážitek či body. Zážitek je určen pouze osobám, které netrpí strachem z výšek. Zvolený termín z nabídky provozovatele zážitku, v rozmezí 5.-15.9.2024 je závazný a neplatí na něj ustanovení VOP o storno rezervaci (čl. IV. odstavec 6 písm. a) VOP). V případě změny místa konání budete včas informováni.

VÍCE K POČASÍ:
Jednotlivá jídla/nápoje je možné podávat i během deště.
Vyzdvižení může být zpožděno, nabo zrušeno v případě větru silnějšího než 15 m/s anebo bouřce.
Vyzdvižení může být zpožděno, nebo zrušeno i krátce před plánovanou akcí z důvodu nepříznivých povětrnostních podmínek.
Jestliže akce bude z těchto důvodů zrušena, bude se občerstvení podávat ve stanech a hosté obdrží poukazy na Dinner in the Sky, v hodnotě jejich zážitkového poukazu, na nejbližší možnou obdobnou akci.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Dle vlastního uvážení a odpovídajícího zdravotního stavu.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Počet zbývajících míst: 8


Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.