Mám poukaz |Tajemný podezřelý 1. a 2. část

Detektivní úniková hra v Brně

Poznejte Brno s pomocí venkovní únikové hry, která vám procvičí mozkové závity.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Poznejte Brno s pomocí venkovní únikové hry, která vám procvičí mozkové závity. Připravili jsme pro vás detektivní únikovku v noir stylu. Odhalte s přáteli, co stojí za záhadným úmrtím v centru Brna. Hra Tajemný podezřelý je rozdělen na 2 díly, které na sebe navazují. Samostatně si lze užít první díl, ale pro ucelený zážitek ze hry je dobré zakončit ji finálním druhým dílem. Pokud máte málo času, můžete nejprve odehrát první část a jindy druhou. Proto jsou hry oddělené. Najděte stopy a všechny potřebné důkazy, které vás zavedou k podezřelému. Dokážete si poradit s šiframi a zapeklitými úkoly, které vás cestou čekají? Vydejte se spolu s detektivy za dobrodružstvím a záhadou, která se skrývá v uličkách Brna. K úspěšnému dokončení vám bude stačit nabitý chytrý mobilní telefon a důvtip…

Co se bude dít?

První část hry Tajemný podezřelý v Brně začíná u Hlavního nádraží v Brně, část druhá začíná u Moravské galerie. Hru je možné hrát kdykoliv, v noci doporučujeme kvalitní baterku/ čelovku. Hra na čas vás může snadno dostat do tempa, ale důležité je vyřešit vše. Pokud si chcete zahrát oba díly, je nutné si koupit 2 poukazy (na každý díl jeden). Hra funguje na všech zařízení s Android a iOS.
Stačí stáhnout na Google Play a nebo App Store aplikaci Get Out Fun.
Zažádáte si o dva aktivační kódy (na každou část jeden) u provozovatele hry, který vám je po ověření vašeho poukazu zašle,

vložíte je do aplikace a hrajete.
Pro spuštění na zařízení s operačním systémem iOS (Apple) je třeba si hru aktivovat na svém účtu https://getoutfun.com/cz/login/ (vyplňte stejné přihlašovací údaje jako v aplikaci Get Out Fun).
Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících a nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit procházku po centru Brna.

Co zážitek obnáší?

Zážitkové poukazy na venkovní únikovou hru Tajemný podezřelý v Brně 1. i 2. část,
Hra pro 1-6 osob,
Obtížnost: Střední na čas,
Doba trvání jedné části je přibližně 2 hodiny (dle vašich schopností),
Délka trasy jedné části je cca 1,5 km,
Hra je v českém jazyce,
Přístup ke hře skrz mobilní aplikaci (funkční na systémech Android a iOS).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání,
další služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Maximální počet účastníků je 6.

Na co určitě nezapomenout

Doporučujeme mít s sebou nabitý mobilní telefon či tablet, případně power banku, zážitkový poukaz.

Poznámka

Hra Tajemný podezřelý je rozdělena na 2 díly, které na sebe navazují. Plně si užijete i první díl samostatně, ale pro ucelený zážitek hru zakončete finálním druhým dílem. Pokud máte málo času si zahrát oba díly najednou (tj. cca 4 hodiny), můžete nejprve odehrát první část a jindy druhou. Také proto jsou hry oddělené.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Praha

2 420,-

Dejme dětem šanci

od 200,-

Dejme dětem šanci

od 500,-

Dejme dětem šanci

od 1 000,-

Praha

3 880,-

Újezd nad Lesy

1 800,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.