Degustační večeře s šéfkuchařem pro dva

Navštivte místo s neotřelou kuchyní, kde poznáte svého šéfkuchaře i jeden druhého… navštivte restauraci Benjamin.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Navštivte místo s neotřelou kuchyní, kde poznáte svého šéfkuchaře i jeden druhého… navštivte restauraci Benjamin. Přijďte objevit tradice, které u dobrého jídla a sklenky dobrého vína kdysi tmelili rodiny. Přijměte pozvání na setkání k jednomu stolu a nechte se hýčkat chutěmi regionální české kuchyně v podání místních šéfkuchařů Tomáše Rohana a Radka Jakubce. Nápady na servírovaná jídla pocházejí z rodinných receptů i tipů ze starých kuchařek. Staňte se zde středem pozornosti a vychutnejte si degustační menu, které můžete doplnit českým nebo světovým vínem. V dubnu 2019 byla tato unikátní restaurace zařazena do výběru The Michelin Plate, tedy doporučení, kam zajít na dobré jídlo. Přijďte zažít místní atmosféru na vlastní chuťové pohárky.

Co se bude dít?

Po příchodu do restaurace předáte svůj zážitkový poukaz a následně budete usazeni ke stolu. Menu vždy od 19:00. Necháme vás zapomenout na denní strasti. Od teď už jen radosti, gastronomické zážitky a nové zkušenosti. Vaříme s láskou, od srdce, jinak by nás to ani nebavilo. Respektujeme tradice, objevujeme zapomenuté recepty, inovujeme a představujeme Vám je v moderní podobě. Každý měsíc jsme pro vás vybrali sezónní ingredience, které zahrnuje výběr toho nejlepšího co naše půda nabídla, Benjamin, fine dining, tak přináší čerstvý vítr do pražské astronomie.

Co zážitek obnáší?

Dlouhou degustaci (až 8chodové menu), konzumaci infúzované vody neomezeně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku. Tj. vinné párovaní a alkohol.

Co dalšího se hodí vědět?

Restaurace Štěpána Návrata vznikala rok a půl a inspiraci sbíral například v newyorském podniku Daniel, barcelonské La Barra a bangkocké Gaggana. "Měli jsme několik návrhů, jak by restaurace měla vypadat. Počítali jsme s deseti až čtrnácti místy. Náš architekt nakonec přišel s nápadem půlkulatého stolu a nám se to líbilo," popsal Jakubec. Autorem interiéru je architektonické studio Versatile.

Jméno Benjamin odkazuje na syna Štěpána Návrata. Gastropodnikatel a kuchař v jednom přitom stojí také za úspěšným provozem pražských restaurací Café Buddha. Jeho nová restaurace má otevřeno pouze čtyři dny v týdnu a hosté si gastro zážitek musí předem rezervovat. K dispozici mají pouze dva časy, 17:30 a 20:15. Ten dřívější je určený kratšímu, pětichodovému menu, pozdější pak osmichodovému menu.

Návštěvníci, kteří si objednají místo pro dva, však musí počítat s tím, že se u stolu ocitnout s cizími lidmi. "Jsou lidi, kteří s tím dopředu počítají a dobře se naladí. Po druhém, třetím vínu se spolu začnou bavit víc a pak odcházejí jako největší kamarádi," vypráví Jakubec. Nejpozději za tři chody se pak hosté podle Návrata dostanou do správné společenské nálady.

Doprovod

Je možný pouze s potvrzenou rezervací předem a doplatkem,

Oblečení

Smart casual (ne pantofle, trička či nátělník).

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Závazně sjednaný termín lze bez stornopoplatků zrušit 24 hodin předem. Složení menu se může měnit - počet chodů, kvalita i hodnota zůstane zachována. Pro děti i domácí mazlíčky je nevhodné. Sestavené menu není možné individuálně měnit.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

4.7 (40 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.