Moderní italská grill restaurace

Degustační menu v restauraci Amano

Jste labužníci?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Jste labužníci? Milujete italské speciality a dokážete ocenit kvalitní suroviny? Přijďte si vychutnat degustační menu pro dva do restaurace Amano, která je součástí skupiny La Collezione, do které se řadí i La Finestra a La Bottega... Tato síť restaurací Riccarda Lucqueho a Ondřeje Rákosníka si zakládá na pravé italské kuchyni zahrnující speciality z masa ať už na grilu či pánvi, dary moře, těstoviny, rizoto, dolce aj. Díky otevřené kuchyni můžene nahlédnout pod ruce kuchařů. Nechte se unést symfonií chutí a vůní Itálie v restauraci Amano v Praze.

Co se bude dít?

Po příchodu do restaurace předložíte svůj zážitkový poukaz a poté si vychutnáte 7 chodové degustační menu pro dva. Sestavené menu není možné individuálně měnit. Aktuální nabídku naleznete zde: amano.lacollezione.cz/degustacni-menu/

Co zážitek obnáší?

7chodové degustační menu pro dva.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Menu se může v průběhu sezón měnit, avšak kvalita i hodnota zůstává zachována.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.