Dárek k osmdesátinám

Tyto významné kulatiny je potřeba náležitě oslavit. A jak jinak, než zážitkem. Vyberte dárek, který vykouzlí úsměv na tváři a zahřeje u srdce.


Dárek k osmdesátinám
Dárek k osmdesátinám

Tyto významné kulatiny je potřeba náležitě oslavit. A jak jinak, než zážitkem. Vyberte dárek, který vykouzlí úsměv na tváři a zahřeje u srdce.

Dárky k 80. narozeninám pro muže

Mužské oslavence potěšíte zážitkem, při kterém zažijí něco originálního a na úrovni. Třeba taková gurmánská degustace je klasikou, která neomrzí. Ale zajímavou volbou by mohl být i kurz, který obdarovaný může zažít i v pohodlí domova. A pokud chcete opravdu něco neobvyklého, darujte třeba zážitek v simulátoru opravdového letadla, se kterým si obdarovaný vyzkouší let se vším všudy.

Dárky k 80. narozeninám pro ženy

Ženy zase potěšíte zážitkem, při kterém si odpočinou a užijí si chvíle plné pohody. Návštěva luxusní restaurace s vyhlášeným menu bude jistě zážitkem, který ocení každá dáma. I v pokročilejším věku si ženy zaslouží  vyparádit se a cítit se jako královna. Proto můžete sáhnout i po klasice, kterou beauty zážitky rozhodně jsou. A nebo se chystáte obdarovat kreativně založenou duši? Tvůrčí kurzy budou dobrou volbou.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.