„Buďte ve vatě“

Vydejte se s námi do sladkého světa, kde Vám nejen vysvětlíme historii cukrové vaty a způsob její výroby, který si budete moci i vyzkoušet.

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vydejte se s námi do sladkého světa, kde Vám nejen vysvětlíme historii cukrové vaty a způsob její výroby, který si budete moci i vyzkoušet. A to není vše, výbornou cukrovou vatu si můžete do zásoby udělat také s sebou domů, a to až 50 l. Můžete si vybrat nejen barvu, ale také příchuť cukrové vaty.

Co se bude dít?

Po příchodu do Hamleys předáte svůj zážitkový poukaz. Následně se Vás ujme školený personál a budete usazeni v salonku, kde se seznámíte s výrobou cukrové vaty, ale i s její historií. Poté si můžete pod dohledem zkušené osoby cukrovou vatu přímo vyrobit. Cukrovou vatu si budete moci vyrobit i sebou domů podle své fantazie – vyberete si barvu i příchuť. Na místě konání máte možnost svést se na Benátském kolotoči.

Co zážitek obnáší?

Odbornou prezentaci výroby a historie cukrové vaty (cca 30 minut), samotnou výrobu a natočení cukrové vaty (cca 30 minut). Vyrobení cukrové vaty (50 l) s sebou domů.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný - pouze jako diváci maximálně však 4 osoby.

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Pohodlné

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz

Poznámka

Minimální věk je 10 let. Dítě do 15 let svého věku se může zážitku účastnit za doprovodu zákonného zástupce. Vybírat můžete z těchto příchutí a barev (příchuť/barva cukrové vaty): jahoda/růžová, vodní meloun/růžová, ostružina/modrá, banán/žlutá, citron/žlutá, zelená/jablko, zelená/limetka, béžová/skořice.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  3
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.