Na závodním okruhu v Mostě

Zážitková jízda na závodním okruhu v BMW

Chcete splnit sen každému automobilovému nadšenci? A nebo sami zkusit jaké to je prohánět se v bavoráku po závodním okruhu?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Máme pro vás zážitkovou jízdu v BMW M2 nebo BMW M3 F80. Vyzkoušejte si jeden z nich a užijte si jízdu snů. Ze sedačky se jentak neodlepíte, obě auta to totiž zvládnou z 0 na 100 za méně než 4,5 sekundy s maximálkou přes 250 km/h. Svištět budete na závodním okruhu v Mostě, abyste z aut mohli vytěžit absolutní maximum. O adrenalin rozhodně nouze nebude.

Co se bude dít?

V den konání zážitku se prosím dostavte v domluvený čas. Vyplníte rezervaci a následně proběhne seznámení se závodním okruhem a vozem. Poté se usadíte vedle zkušeného instruktora a vyrazíte na závodním okruh. Po celou dobu jízdy je s vámi instruktor, který vám dává pokyny k jízdě. Jde hlavně o bezpečnost a hned poté o maximální zážitek z jízdy. Typ vozu si vyberete při rezervaci termínu.

Co zážitek obnáší?

4 okruhy ve voze BMW M2 či BMW M3 F80,
PHM,
seznámení se závodním okruhem,
seznámení s vozem,
certifikát o absolvování jízdy a fotografii.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, záznam videa (možné dokoupit na místě za 500 Kč - cena platná vždy podle aktuálního ceníku provozovatele).

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný pouze jako divák.

Počasí

Nejezdíme pouze za husté mlhy a silného deště.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, řidičské oprávnění sk.B.

Poznámka

Minimální věk pro zážitkovou jízdu je 18 let a řidičské oprávnění skupiny B v případě řidiče, spolujezdec – 12let a 150cm.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Účastník zážitku nesmí být pod vlivem návykových ani omamných látek. Při podezřejní na jejich užití nebude zážitek poskytnut (bez náhrady).

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Velký Masarykův okruh Brno

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 9 149,-

Ověřeno Darinou 51% sleva Nejprodávanější

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

32% sleva Náš tip

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

Nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

Novinka


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.