Mám poukaz |Užijte si relax v obklopení přírody

Wellness v přírodě s ubytováním v teepee

Co si takhle dopřát nefalšované lesní lázně?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Co si takhle dopřát nefalšované lesní lázně? K takovému netradičnímu wellness si ještě představte ubytování v moderním teepee. Nemyslíme tím ale to z dob indiánů. Toto je luxusně vybavené, k dispozici má i vyhlídkovou terasu s grilem. Vaše mysl i tělo si odpočinou při relaxu v sauně a vířivce, které si kdykoliv můžete roztopit speciálními kamny. Ale i vaše chuťové pohárky si budou připadat jako v ráji. Už ke snídani se dočkáte bohatého piknikového koše plného těch nejlepších dobrot. A večeře? O tu se postará zkušený “Gril Master”, který vám připraví speciality na grilu. Vy si tedy jen dáte nohy nahoru a o vše ostatní už bude postaráno. Pokud tedy chcete spojení romantiky jako trám a prvotřídního relaxu, wellness v Teepee & Spa bude tou nejlepší volbou.

Co se bude dít?

Přijet můžete od 15 hodin a v den odjezdu předáváte Teepee v 11 hodin. Pokud budete potřebovat odjet dřív, je potřeba nám to dát vědět nejpozději 2 hodiny dopředu. Před příjezdem Vám budou zaslány přes aplikaci Whatsapp nebo Viber ubytovací videa, abychom na sobě nemuseli být přísně časově vázáni, samozřejmě v případě potřeby budeme na telefonu. Check – in: 15.00 hodin a check – out:11.00 hodin. V případě, že máte zájem vyrazit na zážitek s dětmi, je nutné o tom informovat přímo dodavatele při rezervaci termínu. Doplatek za děti se hradí na místě při odjezdu. Přehled volných termínů naleznete na webu u zážitku v „Častých dotazech“. Doporučujeme provést rezervaci co nejdříve po zakoupení poukazu z důvodu velkého zájmu o zážitek a omezeného počtu volných termínů.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 8500,- Kč. Můžete ji využít v Teepee&Spa například na tento balíček služeb:
Nechte gril na Šéfovi grilu, nebo grilujte sami (dle přání - nutno potvrdit) - stačí vybrat menu:
Menu 1. - vepřová panenka 1 ks (cca 500g), pečivo.
Menu 2. - 4 ks kuřecí steaky, zeleninový salátek, pečivo.
Menu 3. - 2ks pstruh duhový, brambory připravené na gril.
Menu 4. - 2 ks hermelín naložený na gril, grilovaná zelenina.
Menu 5. - klobásky Merquez a chippolata, 2 špekáčky místního uzenáře, zauzené kachní prsíčko, pečivo, hořčice.
K večeři bude připravena 0,7 výběrového vína dle menu.
Snídaně pro 2 osoby s donáškou v piknikovém koši.
Suroviny a přílohy můžeme různě kombinovat.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Týpí (teepee nebo tee-pee) je velký kuželový stan, původně vyráběný z bizoní kůže. Jedná se o obydlí Indiánů Velkých plání a přilehlých oblastí. Na stavbu kůže bizonů používaly proto, že jich na pláních žili miliony a tak nebyla nouze o stavební materiál. Od běžných stanů se liší také tím, že uprostřed stanu je na zemi vybudováno ohniště, kde může hořet otevřený oheň.
Nejpočetnější skupina stavitelů Týpí byla mezi Siouxi, dále jej využívali Šajeni, Vraní indiáni, Černonožci, Komančové, Kajovové a další. Ve stavbě se projevovaly kmenové rozdíly a spočívaly především ve způsobu stavby základní kostry (trojnoha nebo čtyřnoha), ve tvaru kouřových chlopní a různých detailech.

Stany podobného typu jsou známy i mimo Severní Ameriku, u Eskymáků, obyvatel Sibiře a Sámů (zastarale Laponců). Oproti sibiřského čumu nebo sámského stanu lavvu je týpí opatřeno kouřovými chlopněmi pro odvod kouře a kužel je nakloněn tak, že zadní stěna je strmější než přední. Původní týpí byla malá, protože týpí z bizoních kůží byla dosti těžká a pro tahání nákladů používali indiáni psy. S příchodem koní a díky lehčí plachtovině získávané obchodem s bělochy mohla vznikat týpí vysoká až 8 nebo 9 metrů.

Slovo týpí pochází z lakotštiny a jeho původní význam je obydlí. Dnešní Lakotové ho zapisují thípi a označují jím bělošský dům. Původní použití pro kónický stan bylo nahrazeno slovem thiíkčeka. Týpí bývá někdy označováno jako vigvam, což však není správné.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Outdoorové, pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Závaznou rezervaci je možné zrušit bez stornopoplatků 31 dní předem. Na využití zážitku jsou vypisovány termíny přímo dodavatelem (5 – 10 termínů za rok).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jaká je maximální kapacita domku?

  A: Maximální kapacita jsou 4 osoby.

Hodnocení zážitku

5 (6 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

náš tip

Pyskočely

5 799,-

Pyskočely

13 299,-


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.