Wellness pobyt v hotelu Queens

Užijte si wellness pobyt pro dva.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Užijte si wellness pobyt pro dva. Nechte se královsky hýčkat v luxusním prostředí hotelu Queens Mariánské Lázně, k dispozici Vám bude velký whirlpool pro 13 osob s relaxační bazénem s chladnou a teplou vodou, ale i Kneippův chodník, finská sauna a parní komora s odpočinkovou zónou. Náš tým terapeutů se postará o vaše individuální potřeby a pomůže vám se uvolnit a cítit se jako znovuzrození. Hotelová restaurace Laver’s Vám nabídne současnou gastronomii jak zahraniční, tak tuzemskou. Vybavení pokojů a hotelu pak na Vás dýchne pravou tenisovou atmosférou podpořenou výjimečnou polohou hotelu přímo v areálu tenisových kurtů. Těšíme se na Vás v hotelu Queens Mariánské Lázně.

Co se bude dít?

Pro rezervaci pobytu je nutné se spojit s provozovatelem a nahlásit mu druh ubytování, jeho délku a případné další služby, které chcete čerpat. Pokud hodnota zvoleného pobytu s doplňkovými službami překročí hodnotu poukazu, který vlastníte, je nutné takovou částku doplatit na místě konání zážitku. Po domluvě ubytování a služeb s provozovatelem si s ním domluvíte také termín využití. Následně Vám bude termín potvrzen také e-mailem. Po příjezdu na místo konání, v domluvený den a hodinu, předáte svůj zážitkový poukaz na recepci, kde se také seznámíte s detaily pobytu. Následně obdržíte pokojové karty a budete ubytováni. Služby pro čerpání poukazu můžete vybrat přímo na https://www.hotelqueens.cz/. Inspiraci pro sestavení balíčku můžete čerpat na https://www.hotelqueens.cz/pobytovebalicky/ anebo si takový balíček přímo zvolit. Poukaz lze čerpat pouze jednorázově. Check – in: 14:00, check – out: 11:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5000,- Kč. Můžete ji využít ve Hotelu Queens Mariánské Lázně**** na Vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které hotel nabízí). Vybírat můžete na https://www.hotelqueens.cz/.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku, městský poplatek 50,- Kč/os./noc. Výše poplatku se může měnit dle vyhlášky města. Parkování dle aktuální ceny hotelu.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

Poukaz platí pouze pro objednávku, součástí které je ubytování. Ubytování a služby nad rámec hodnoty poukazu hradíte na místě konání zážitku.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Mariánské Lázně

od 10 000,-

Mariánské Lázně

od 15 000,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.