Únik na zámku v Praze s wellness

Unikněte každodennímu stresu do světa relaxu a klidu v zámeckém hotelu Chatea St. Havel v Praze.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Užijte si dvě noci v luxusním dvoulůžkovém pokoji deluxe. Hned při příjezdu vás přivítají lahodným welcome drinkem a občerstvením. Po náročné cestě na vás bude čekat privátní sauna a whirlpool, kde se svojí polovičkou načerpáte sílu a energii na další dny. Ráno na vás bude čekat bohatá snídaně v zámecké restauraci. Tohle všechno na vás čeká v Chateau St. Havel nedaleko centra Prahy.

Co se bude dít?

Po příjezdu předáte svůj zážitkový poukaz na recepci, kde získáte informace ohledně provozu wellness a restaurace. Následně půjdete na Váš pokoj, kde pro Vás bude připravené lehké občerstvení (ovoce a filtrovaná voda). Pak už záleží pouze na Vás, jak strávíte společné chvilky. Check in: 14:00 a check out: 11:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 7350,- Kč. Můžete ji využít ve wellness & golf hotelu Chateau St. Havel **** například na tento balíček služeb:
2 noci ve dvoulůžkovém deluxe pokoji;
welcome drink;
lehké občerstvení na pokoji po příjezdu;
dvě bohaté snídaně pro dva v zámecké restauraci;
privátní sauny nebo whirpoolu na 50 minut pro dva v čase 10 – 14 hodina.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu. Na místě se hradí poplatek městu. Cena se může měnit v závislosti na rozhodnutí města.

Co dalšího se hodí vědět?

Až do roku 2008 jste v pražské Krči, kousek od vlakové zastávky, mohli vídat jen chátrající historický objekt. Dnes je z něj luxusní hotel v zámeckém stylu. A to díky nápadu pražského podnikatele, který z této lokality pochází.
Ten už jako dítě v okolí zámečku jezdíval na bruslích a byl z místa nadšený. Později si při jedné projížďce po okolí uvědomil, jak je celý areál zanedbaný a v tu chvíli se začal rodit nápad vytvořit tady služby s větším záběrem nabídky.

Zkušenosti s pohostinstvím a historickými prostorami měl z dřívějšího provozu hotelu Imperial a nebo Lucerny v centru Prahy. Jenže v Krči byl celý zámek a k němu ještě park se třemi rybníky. Na restauraci či kavárnu přece jenom trochu velké. Tak se vybuduje i hotel. A jak jinak než zámecký, když jde o bývalý zámeček.

"Snažili jsme se proto zachovat původní všechno, co jen šlo,“ říká Michal Filip. Bohužel toho mnoho nebylo. S památkáři tak řešili více méně jen exteriéry, například barvu fasády či oken. Interiéry totiž díky přestavbě na kanceláře nezůstaly prakticky vůbec dochované.

Podle toho probíhala i rekonstrukce. Zvenku byl zámek původní, a tak vypadá i dnes stejně jako kdysi - lité terasové schody, krásná novogotická fasáda. Když jsou v zimě stromy v parku holé a svítí sluníčko, tak přímo září.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Společenské.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, občanský průkaz nebo pas.

Poznámka

Minimální věk jednoho z bydlících musí být 18 let, privátní služba wellness na termín 10 – 14 hodinu musí být rezervována před příjezdem telefonicky nebo mailem. Termíny nelze využít: Silvestr 28.12. - 1.1., Velikonoce, Květen 9.5. – 26.5., Sokolský slet 28.6. – 7.7., Adventní víkendy. Konkrétní datumy se mění dle roku čerpání.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.8 (27 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejprodávanější

Praha

od 2 380,-

Nejprodávanější

Praha

od 3 760,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.