Ubytování v domě nad vodou

Máte rádi originální hotely, apartmány a vůbec ubytování?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Máte rádi originální hotely, apartmány a vůbec ubytování? Vyzkoušejte unikátní dům nad vodou, který vás osloví nejen svým interiérem, ale i dokonalým výhledem na vodní hladinu a klidem. Relaxujte v přírodě ve dvou, s přáteli a nebo rodinou. K dispozici je vám neomezeně wellness – horký sud či sauna a v případě zájmu je možné doobjednat služby masáží, nebo naprosto dokonalý zážitek vaření s privátním kuchařem a jeho menu o pěti chodech. Na své si zde mohou přijít jak plavci, tak rybáři, kteří si mohou zachytat jak v rybníku pod domem, tak v rybníku cca 200 m od domu. A nebo se vydejte po okolní na kole. Užijte si společné chvíle na vodní hladině v komfortu a přesto v přírodě.

Co se bude dít?

Po příjezdu do našeho domu nám předložíte poukaz a od nás dostanete klíčky k objektu, který vám bude plně k dispozici po celou dobu pobytu. Check-in máme stanovený mezi 16. a 21. hodinou, check-out ve 12:00 Během příjezdu si vysvětlíme všechny potřebné detaily k využívání sauny a sudu, dále si sdělíme důležité technické body k zatápění v krbu, domluvíme se na čase odjedu a následně již nebudete rušeni. V průběhu pobytu vám bude k dispozici plně vybavená kuchyně, wellness, TV se službou Netflix. V případě zájmu je možné si zapůjčit také cyklistická kola, která můžete využít k výletům po okolí. Check – in: 16.00- 21.00 a check – out: 12:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 16 200,- Kč. Můžete ji využít v Domě nad vodou například na tento balíček služeb:
2x noc až pro 4 osoby v domě nad vodou;
neomezený přístup do wellness – horký sud, sauna;
parkování na zabezpečeném místě;
zapůjčení cyklistických kol;
využití loďky na rybníce;
rekreační rybolov;
uvítací drink.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku, rybářské vybavení.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz. Doporučujeme vzít si vlastní župan a pantofle do horkého sudu vedle domu.

Poznámka

Zážitek není úplně vhodný pro batolata a děti do 10 let – z důvodu nebezpečí pádu do vody. Doporučený věk dítěte je 10 let. V případě zájmu o procedury (masáže či pedikúra) doporučujeme objednání alespoň týden před plánovaným termínem rezervace, stejně tak služby privátního kuchaře. Tyto nadstandardní služby se hradí na místě.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.