Sjezd Labe s přespáním na 2 noci

Vydejte se na pravý vodácký zážitek ve dvou.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Vydejte se na pravý vodácký zážitek ve dvou. Krásná příroda národního parku vám vezme dech a plynule tekoucí řeka vás uklidní. Ubytujeme vás v moderním městském Kempu v Děčíně a lodě, pádla, vesty a další vybavení vám půjčíme a dopravíme na start i zpět z cíle. Volný čas můžete strávit jakkoliv. Od kempu je totiž všechno na dosah ruky. Navštivte zoo, či děčínský zámek s růžovou zahradou a nebo zavítejte do aquaparku s termální vodou. Relaxovat můžete u sklenky vína či půllitru piva nejen v kempovém Bistru, ale vybrat si můžete z nedalekých kaváren a hospůdek. Večer si užijete při posezení u ohniště s grilováním. Dovolená pro dva u Labe je zážitek.

Co se bude dít?

1. den předložíte při příjezdu svůj zážitkový poukaz na recepci kempu. Ubytujete se v bungalovu, dáte si večeři a zbylý čas můžete využít dle svého uvážení 2. den po snídani vás provozovatel i s loděmi odveze do Ústí nad Labem pod hrad Střekov na Masarykova zdymadla – unikátní technickou památku. V plavební komoře klesáte až o 9 metrů. Jde o nezapomenutelný zážitek. Poté proplujete pod Mariánským mostem, jednou z 10. nejunikátnějších železobetonových staveb světa. Pokračujete po klidném Labi až do Kempu Děčín. Plavba zabere 5-6 hodin. 3. den se vydáte po snídani na lodi přímo z kempu. Proplujete nejprve historickým městem Děčín a vnoříte se do úchvatného labského kaňonu, který je svírán z obou stran hradbou skalních věží. Voda je klidná a cesta z Děčína do Schmilky trvá asi 3 hodiny, do Bad Schandau 4 - 5 hodin. Záleží na tom, jak dlouho se rozsedíte v přívoznické hospůdce Dolní Grund, která nabízí nejkrásnější pohled na skály na světě. Pokračujete do Saského Švýcarska, kde Vás přivítají Šrámové kameny, tedy skalní věže roztrhané do podoby šrámů. V cíli plavby si můžete užít jako odměnu kavárenskou atmosféru lázeňského městečka Bad Schandau. Individuálně se vracíte vlakem zpět do Děčína. Po návratu do kempu následuje individuální odjezd. Check – in: 14:00, Check – out: 10:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5700,- Kč. Můžete ji využít v Kempu Děčín například na tento balíček služeb:
2 x ubytování v bungalovech s vlastní koupelnou,
plně zařízených s lůžkovinami,
1x večeře v kempovém bistru,
2 x bohatá snídaně,
2 x zapůjčení lodí včetně potřebného vybavení a přeprava lodí na start a z cíle,
1 x přeprava osob do Ústí nad Labem,
místní poplatek z pobytu.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu, parkovné auto / den = 70 Kč, poplatek z pobytu osoba / den = 20 Kč, návrat vlakem z Bad Schandau / osoba (ca 75 Kč).

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Outdoorové.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz – postačí elektronická podoba.

Poznámka

Je-li druhou osobou dítě, musí mu být minimálně 8 let. Bungalov - moderní a útulný dřevěný bungalov až pro 4 osoby s vlastní koupelnou a WC. Součástí je teráska, kde se dá večer příjemně posedět.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav - vhodný pro zvolené aktivity.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.