Rodinný pobyt s řemeslem

Vydejte se s rodinou na Statek Bernard a připomeňte si, jak se kdysi žilo na statku, jaká hospodářská zvířata se chovala a jaká tradiční řemesla se na statcích držela.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vydejte se s rodinou na Statek Bernard a připomeňte si, jak se kdysi žilo na statku, jaká hospodářská zvířata se chovala a jaká tradiční řemesla se na statcích držela. Statek vás okouzlí již při příjezdu svou vizáží a co teprve malebné nádvoříčko, která vás při vstupu uvítá. Navštívíte řemeslný kurz v dřevařské dílně a prohlédnete si muzeum řemesel. Nechte se okouzlit životem dávno minulým, tvořte a odpočívejte. Užijte si víkendový pobyt v samotném centru lázeňského trojúhelníku.

Co se bude dít?

Po příjezdu předáte na recepci svůj zážitkový poukaz a Váš pobyt může začít. Pro zpestření dne můžete navštívit zookoutek a nebo za úhradu navštívit i jiné kurzy. Check in nejdříve ve 14:00, check out nejpozději 10:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 7500,- Kč. Můžete ji využít na Statku Bernard na tento balíček služeb:
2 noci v 3 lůžkovém pokoji (varianta s jedním dítětem), snídaně v místní restauraci, řemeslný kurz v dřevařské dílně pro celou rodinu (2 hod.), vstupné do muzea řemesel.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Pohodlné, pracovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP.

Poznámka

Příplatek za jedno dítě je 990,- Kč a za další dvě děti 1.690,-Kč. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu ceny dle aktuálního ceníku. Příplatky jsou hrazeny na místě konání zážitku. Počet dětí nad rámec obsahu balíčku je nutné nahlásit při rezervaci termínu. Hernička je vhodná pro děti od 5 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Na co se ptáte nejčastěji?

  • Otázky a odpovědi

    Q: Můžeme s sebou vzít pejska?

    A: Ano, malá plemena jsou vítána. Doplatek se řídí aktuálním ceníkem (zhruba 50,-Kč/noc).

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Královské Poříčí

6 500,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.