Sestavte si sami ozdravný pobyt

Pobyt v Léčebných lázních Jáchymov

Sestavte si svůj vysněný wellness pobyt podle svých představ.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Sestavte si svůj vysněný wellness pobyt podle svých představ. Zavítejte do Krušných hor, kde si vyberete nejen ze služeb od Léčebných lázní Jáchymov, ale také hotel, na kterém se ubytujete. Vaše tělo i mysl si v lázních při wellness aktivitách odpočinou a vy se po tomto zážitku vrátíte domů plní života. Těšit se můžete na koupel, masáž a další relaxační procedury, které si zvolíte.

Co se bude dít?

Pro rezervaci balíčku je nutné se spojit přímo s provozovatelem a nahlásit mu druh ubytování, jeho délku a případné další služby, které chcete čerpat. Pokud hodnota zvoleného balíčku překročí hodnotu poukazu, který vlastníte, je nutné takto sestavený balíček doplatit na místě konání zážitku. Po domluvě ubytování a služeb s provozovatelem si s ním domluvíte termín využití. Následně Vám bude termín potvrzen také e-mailem. Po příjezdu na místo konání, v domluvený den a hodinu, předložíte svůj zážitkový poukaz na recepci, kde se také seznámíte s detaily pobytu. Následně budete ubytováni. Služby pro čerpání poukazu můžete vybrat přímo na www.laznejachymov.cz. V Léčebných lázních Jáchymov můžete pro svůj vysněný pobyt zvolit různé typy hotelů jako např. Hotel Radium Palace****, Hotel Běhounek***Superior, Hotel Astoria*** či Komplex Curie***. Inspiraci pro sestavení balíčku můžete čerpat na www.laznejachymov.cz v záložce pobyty a nebo si takový balíček přímo zvolit. Poukaz lze čerpat pouze jednorázově. Check – in: 14.00, check – out: 11.00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 10 000,- Kč. Můžete ji využít v Léčebných lázní Jáchymov na Vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které hotel nabízí). Vybírat můžete na www.laznejachymov.cz.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Může mít vliv jen na Vámi zvolené venkovní aktivity.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

OP, či jiný doklad totožnosti, zážitkový poukaz.

Poznámka

Závazně sjednaný termín lze bez stornopoplatků zrušit nejpozději 8 pracovních dní předem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý - bez aktuních projevů nemoci.

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.