Mám poukaz |Pobyt pro cyklisty v srdci Jizerských hor

Našli jsme pro vás dokonalé místo pro jízdu na kole uprostřed krásní přírody Jizerských hor.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Našli jsme pro vás dokonalé místo pro jízdu na kole uprostřed krásní přírody Jizerských hor. Vydat se můžete na horskou chatu Smědava, kde vás už z dálky naláká vůně pravých jizerskohorských borůvkových knedlíků, nebo si užít celodenní výlety horami. Ubytování pro vás dva je v nově zrenovovaných pokojích 1. jizerskohorského resortu Montanie u vodní nádrže Souš. Přímo od resortu vychází několik cyklistických tras, které protínají celé Jizerské hory. Samozřejmostí je možnost využití půjčovny kol. Přijeďte si užít úžasné výhledy na Jizerské hory a senzační gastronomii místní panoramatické restaurace, kde si vychutnáte bohaté snídaně formou bufetu.

Co se bude dít?

Po příjezdu do resortu odevzdáte poukaz na recepci a poté Vás už čeká jeden z vybraných pokojů resortu Montanie, kde se ubytujete a můžete vyrazit na kolo. Při rezervaci termínu prosím nahlaste, zda si kolo budete půjčovat. V případě, že si chcete na pobyt vzít své vlastní kolo, jako náhradu za půjčovné můžete v rámci balíčku využít porci jizerskohorských borůvkových knedlíků pro každého v kultovní horské chatě Smědava nacházející se 6 km po cyklistické trase od resortu. Check-in: 14.00, check-out: 11.00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 9560,- Kč. Můžete ji využít v resortu Montanie například na tento balíček služeb:
ubytování pro 2 dospělé osoby na 2 noci ve wellness budovách (B,C,D,). Polopenze (obsahuje: Snídaně formou bohatého bufetu a večeře formou salátového baru, polévky, hlavního jídla /výběr ze 3 variant/, sladkého dezertu či ovoce).
Neomezený vstup do Wellness&Spa (08:00-20:00 vnitřní nerezový bazén s protiproudem, whirlpool, relaxační místnost, lehátka, wellness bar, sluneční terasa, 16:00-20:00 pravá finská sauna, pára)
Zapůjčení kol,
mapa cyklistických tras pro oba.
V případě, že si přivezete svá kola, dostanete na recepci poukázku, kterou využijete na chatě Smědava na porci borůvkových knedlíků.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Hotel Montanie vznikl již před 10 lety z původního rekreačního zařízení státu Darré. Svým jednoduchým uspořádáním a čistotou plnil roli dobrého horského hotelu a své hosty uchvacoval bezprostředním kontaktem s jizerskohorskou přírodou. Nyní se hotel mění v resort Montanie. Renovací, opravami, údržbou a novou koncepcí designu se jako zázrakem bývalý průměrný hotel stává bezkonkurenčním horským resortem, který nabízí nejlepší ubytování a zázemí v Jizerskýh horách.

Jako nezaměnitelný sjednocující prvek resortu je unikátní zevní dřevěný obklad obytných budov, ke kterému se využívá výlučně odpadní (palivové) dřevo z výroby trámů, hranolů a fošen. Dřevo najdete spolehlivě hned v několika podobách v každém pokoji či apartmánu. Nejenže máme dřevěná okna, naprostá většina pokojů má ušlechtilou podlahu z olejovaného dřeva, většina pokojů má část stěn obložené dřevěnými materiály. Z masivního dřeva jsou stoly, židle, lavice i solitérní dřevěné artefakty.

Panoramatická restaurace je součástí resortu Montanie ve výšce 777 m n.m., pár metrů nad hladinou vodní nádrže Souš, na kterou je výhled ze všech oken. Rustikální restaurace s barem a posezením u krbu (denní a veřejná restaurace) má celodenní provoz.

Jizerské hory jsou již vyhlášeným rájem pro pěší turistiku, jízdní kola, běžky (přímo před hotelem jedno z nástupišť na Jizerskou magistrálu, fotografování přírody, ale i pozorování zvěře včetně jelenů. I sjezdovému lyžování se můžete věnovat přímo v Desné, či nedalekém Harrachově. Přímo před hotelem je kvalitní v délce více než dvou km zcela hladká a Soušskou vodní nádrž obkreslující asfaltová komunikace využívaná in line bruslaři.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

Přímo od resortu vede několik cyklistických tras. Vaše kolo si můžete uschovat v zabezpečené kolárně, za poplatek můžete využít saunu, posedět v krásné panoramatické restauraci či na lavičkách u resortského jezírka. Zážitek je možné čerpat dle volné kapacity provozovatele září – červen (mimo vybraných víkendů, např. Velikonoce, Silvestr). Měsíce červenec a srpen jsou primárně vyhrazeny pro vícedenní pobyty od 4 nocí. Na konci června je však možné zkusit poptat volnou kapacitu hotelu na dvě noci v těchto letních měsících.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (2 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.