Pobyt na statku u Rothschildů

Užijte si odpočinek ve stylovém velkostatku s hřebčínem, který je zasazený do překrásné krajiny na hranicích Slezska.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Užijte si odpočinek ve stylovém velkostatku s hřebčínem, který je zasazený do překrásné krajiny na hranicích Slezska. Statek byl postaven již v r. 1892 britským bankéřem N. M. Rothschildem a nedávno jej zrekonstruovali manželé Dudovi, kteří zde založili chov mimořádných koní a svojí péčí toto místo proměnili v ráj na zemi. Penzion je obklopený loukami, lesem a rozlehlými pastvinami, kde mají koně volný výběh a Vy se můžete každé ráno u snídaně kochat pohledem na jejich veselé skotačení. Pokud patříte mezi milovníky koní, pan Duda Vás s nimi rád seznámí a nechá Vás na jízdárně projet. Osobní přístup majitelů je znát na každém kroku a lze jej stěží popsat, to prostě musíte zažít. Garantujeme Vám, že se Vám od nich nebude chtít vrátit domů.

Co se bude dít?

1. den welcome drink, večer posezení s majiteli spojený s ochutnávkou vína a domácích kozích sýrů. 2. den Dopolední program – bohatá snídaně, seznámení se s chovem a výcvikem koní, za poplatek možnost základní výuky jízdy na koni, zdarma vypůjčení kol a sportovního náčiní s využitím na nedalekém víceúčelovém hřišti, odpoledne doporučujeme zajít si na pozdní oběd na blízké pstruží farmě, navštívit přírodní Priessnitzové koupele, labyrint. Večer posezení ve vinném sklípku pensionu – večeře pečené vepřové kolínko na dubovém dřevě, zelí s křenem, jablečný křen. 3. den Bohatá snídaně, individuální program a odjezd.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 6690,- Kč. Můžete ji využít v Pensionu Bělá ve Slezsku – ROTHSCHILDŮV DVŮR například na tento balíček služeb: welcome drink, 2x ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích laděných v rustikálním stylu, 2x bohatou snídani z domácích surovin, 2x večeři pro dvě osoby ve vinném sklípku pensionu (v podobě vepřového kolena pečeného na dubovém dřevě podávaného se zelím s křenem, jablečným křenem, ochutnávka vína a domácích kozích sýrů), prohlídku stájí, ukázku výcviku koní, turistický servis a informační materiály, půjčení sportovních potřeb, horská kola, tenisové rakety.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné, outdoorové.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

Jízda na koni, základní výcvik jízdy na koni 350,- Kč/hod. Cena se řídí aktuálním ceníkem penzionu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý, penzion nedisponuje bezbariérovým přístupem.

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.3 (11 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.