Gurmánské zážitky v Plzni a v Plzeňském kraji

Hledáte ty nejlepší zážitky právě v této lokalitě? Rádi dopřejete sobě nebo svým blízkým? V sekci Gurmánské zážitky Plzeňský kraj najdete zážitky plné delikates, na které budete vzpomínat celý život.


Gurmánské zážitky v Plzni a v Plzeňském kraji

nejprodávanější

Soběsuky

2 000,-

nejprodávanější

Soběsuky

4 300,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější
nejprodávanější

Plzeň

od 1 780,-

Plzeň – Černice

3 690,-

Kašperské Hory

od 5 660,-

Plzeň – Černice

2 790,-

Chodová Planá

7 830,-


Gurmánské zážitky v Plzni a v Plzeňském kraji

Hledáte ty nejlepší zážitky právě v této lokalitě? Rádi dopřejete sobě nebo svým blízkým? V sekci Gurmánské zážitky Plzeňský kraj najdete zážitky plné delikates, na které budete vzpomínat celý život.

Gurmánské pobyty

Odeberte se do nádherné přírody Kašperských hor do hotelu Kašperk, kde si užijete kromě krásného ubytování se snídaní i 5chodovu degustační večeři. V místní restauraci si zakládají na čerstvých, lokálních surovinách a na sezónních pokrmech, takže gurmáni zde budou v těch nejlepších rukách. Za vyhlášenou restaurací zajeďte do Soběsuk, kde se nachází Angusfarm. Restaurace Angusfarm se umístila v TOP 50 restaurací v ČR v žebříčku Grand restaurant 2020. Ubytujte se tu a užijte si gastronomický zážitek.

Gastronomický zážitek a pivní lázně

Spojte relaxaci v pivních lázních s gurmánským zážitkem ve 3* wellness hotelu U Sládka. Těšit se můžete na masáže, pivní koupel a zábal a exkurzi místního pivovaru. Za pivní lázní také vyrazte do wellness hotelu Purkmistr ****. Po relaxační lázni si vychutnáte večeři v místní restauraci.

Prohlídky s gastronomickým zážitkem

V obci Zbiroh objevte stejnojmenný zámek, jehož historie sahá do 12. století. Po naučné prohlídce plné zajímavostí se odeberete do místní středověké krčmy a pochutnáte si na 4chodovém menu „Tafelspitz". Milovníci vína, konkrétně toho šumivého, ocení prohlídku slavného Bohemia Sektu s degustací 6 šumivých vín. Tyhle dva zážitky budou ideální dárek pro gurmána, který se rád něčemu přiučí a má rád historii.

Zážitky v Plzeňském prazdroji

Když se řekne Plzeň, tak si spoustu z nás vybaví skvělé pivo. V Plzeňském prazdroji se naučíte, jak ho správně čepovat, dozvíte se, co znamená pivo „na hladinku", „šnyt" anebo „mlíko".  Součástí je i prohlídka pivovaru, guláš a to nejdůležitější, neomezená konzumace piva! Chystáte oslavu narozenin nebo rozlučku se svobodou? Vyrazte na Šalandu, pozvěte až 15 lidí a užijte si neomezenou konzumaci nepasterizovaného Plzeňského prazdroje, lehké studené občerstvení a servis místního sklepmistra!Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.