Dvoudenní kurz snowkitingu s ubytováním

Adrenalinový zážitek na pláních v podhůří Jeseníků pro náročné, to je dvoudenní kurz snowkitingu s ubytováním.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Adrenalinový zážitek na pláních v podhůří Jeseníků pro náročné, to je dvoudenní kurz snowkitingu s ubytováním. Snowkiting v ideálních podmínkách snowkite centra Ryžoviště si užijete včetně ubytování přímo v místě a stravy po celou dobu kurzu.

Co se bude dít?

Po Vašem příjezdu předáte svůj zážitkový poukaz obsluze na Chatě Ryžovka, kde se ubytujete. Ve stylové hospůdce se následně od instruktora dozvíte základy meteorologie, co to snowkiting je, jak funguje, proberete bezpečnostní pravidla a zásady. Poté s sním vyrazíte na spot, kde se seznámíte s vybavením, jeho součástmi, bezpečnostními prvky. S kitem se naučíte létat - nejdříve se cvičným a poté již velkým, klasickým kitem. Posilněni svačinou začne váš první den snowkitera. První den zpravidla můžete očekávat i první rozjezdy a pojezdy (trénink trvá cca 4 hodiny). Po návratu na chatu si pochutnáte na večeři a zda se zdržíte v hospůdce je již zcela na Vás. Druhý den po snídani si na spotu zopakujete, co jste se naučili první den, a pustíte se do progresu – oboustrannou jízdu, otočku, stoupání proti větru, jízdu všemi směry, základ skoku (cca 4 hodiny). V průběhu kurzu druhý den bude pauza na oběd, po kurzu si dáte svačinku a kávu. Odjíždět budete s pocitem pravého snowkitera. Check – in: do 11 hodin a check – out: do 16 hodin.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 7780,- Kč. Můžete ji využít v Chatě Ryžovka na tento balíček služeb: 1x ubytování pro dva; 1x snídaně a večeře, 2x svačina s kávou; dvoudenní kurz snowkitingu (cca 8 hodin).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný, pouze jako divák (ubytování, strava je za doplatek - úhrada na místě).

Počasí

Má vliv (dobré sněhové podmínky a příznivý vítr)

Oblečení

Teplé zimní oblečení vhodné pro lyžování, snowboarding, ideálně odolné proti větru

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, občanský průkaz, lyže a lyžáky případně snowboard a snowboardové boty, lyžařské brýle, rukavice, helma, kukla.

Poznámka

Doprovod, který bude chtít na místě přenocovat a stavovat se, je nutné nahlásit při rezervaci termínu. Doplatek se hradí na místě konání.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.