Mám poukaz |

Originální párové aktivity: Co můžete podniknout se svou drahou polovičkou?
12.10.2022

Originální párové aktivity: Co můžete podniknout se svou drahou polovičkou?

Stereotyp je největším nepřítelem dlouhodobých vztahů. Jak si udržet v páru neustálé napětí a jiskru? Přece zajímavými párovými aktivitami. A my jich pro vás máme hned několik.

Pocit volného pádu ve větrném tunelu v Praze

Rádi byste zažili pocit volného pádu, ale na tandemový seskok se ani jeden z vás necítí? V jedinečném větrném tunelu v Praze si tento sen můžete splnit. Vydejte se do Hurricane Factory, což je úplně první skydiving aréna v České republice a východní Evropě. Volný pád tu zažijete v tzv. letové komoře, do které se vydáte ve speciální kombinéze s helmou a brýlemi. Proud vzduchu tu má rychlost až 280 km/h, takže se během mrknutí oka budete vznášet jako pták. Odvážnější si můžou vyzkoušet i frajeřinky ve vzduchu. Před samotným letem oba dostanete podrobné instrukce od profesionálů, kteří vám budou během celého zážitku k dispozici. Na začátku vám pomohou s ovládáním celého těla. Vzhledem k fyzické náročnosti si skydiving v tunelu vyzkoušíte po dobu 1,5 minuty. I když se to může zdát jako krátká chvíle, díky intenzitě zážitku budete mít vzpomínku na celý život. Schválně se můžete předhánět, kdo z vás v tunelu udělá zajímavější kaskadérský kousek.

indoor skydiving

Romantická noc v korunách stromů nedaleko Sázavy

Tento zážitek je zase tím pravým pro páry, které touží po kouzelné romantice. Nejde totiž o jen tak nějaký pobyt, ale čeká vás usínání v koruně stromů. Budete tu v obklopení krásné přírody a to se vším všudy. Moderní vymoženosti jako připojení k elektrické energii nebo vodě tu nečekejte. K dispozici tu ale budete mít chladící box, nabité lampičky, vařič i zásoby pitné vody. Sprchování bude samo o sobě tak trochu dobrodružstvím, protože probíhá na čerstvém vzduchu přímo pod obydlím. Počítač ani televizi tu také nenajdete. Místo toho tu budete mít k dispozici hrací karty, domino či šachy. Je tedy na čase oprášit znalosti stolních her a užít si srandu jako za starých časů. Ještě k té romantice, snídaně si tu budete vytahovat v piknikovém koši v podstatě až do postele. To zní jako hotový scénář zamilovaného filmu. Vyrazit sem ale můžete i s dětmi a dopřát si tak příjemnou rodinnou dovolenou. Stačí o tom předem informovat dodavatele zážitku a následně dořešit doplatek za děti, který se hradí po příjezdu na místo.

Treehouse

Paintballová hra pro dva

Máte občas ve vztahu pocit, že si z vás váš partner střílí? Tak mu to oplaťte - a to doslova. Paintball je skvělá hra, při které se vyblbnou všichni milovníci střelných zbraní. Není se ale čeho bát, jedná se o bezpečnou aktivitu, při které žádné větší zranění nehrozí. Na začátku oba projdete bezpečnostním školením od profesionála, který vám vysvětlí vše od základů bezpečnosti po pravidla hry. Naučí vás také správně zacházet se zbraní. Po instruktážním úvodu se převléknete do speciálního overalu. Pokud se ptáte, zda paintball bolí, míra bolesti se těžko garantuje. Ta je při zásahu minimální, ovšem stále pocitově zřetelná. Chráněni budete právě speciálním oblečením, které mívá například i chrániče kolem krku. Barva z kuliček po zásahu jde po hře bez komplikací vyprat, takže se nemusíte ani bát toho, že byste pak po ulici chodili s jasným důkazem o zásahu. Samotná hra je o tom, jak rychlá je vaše schopnost rozhodovat se. Budete se skrývat, rychle reagovat a snažit se vašeho partnera zasáhnout v ten nejlepší moment.

paintball

Romantika v nebi při letu balónem

Pokud vám nedělají problém výšky a chcete se kochat krásnými výhledy, vyrazte na let balónem. Jde o jedinečný zážitek plný romantiky a dobrodružství v jednom. Lety probíhají buď v ranních nebo pozdně odpoledních hodinách. To většinou ještě bývá i mlha, takže si asi dokážete představit tu nádheru stoupajícího či zapadajícího slunce, jehož paprsky se přes mlhu derou ven a tvoří tak nádhernou podívanou. Let je sám o sobě klidným zážitkem, nemusíte se bát žádných prudkých a krkolomných momentů. Vliv mají samozřejmě i povětrnostní podmínky, při těch velmi zhoršených se let konat nemůže. Délka celého letu je kolem jedné hodiny, ale může se také různě lišit. Každopádně těch pár desítek minut strávených mezi oblaky bude rozhodně nezapomenutelných. Pokud se tedy toužíte společně odpoutat od pozemských starostí a dotknout se nebe, není lepší volby než právě let balónem.

Let balonem

Rande při únikové hře Titanic

Máme tu i něco pro hravé páry, které ve vztahu nudu rozhodně nezažívají. Únikovka pro takové dvojice bude skvělým programem. Při této zažijete pořádnou dávku adrenalinu. Nejen, že se ocitnete v replice interiéru Titanicu, ale proměníte se do role kultovních postav Jacka a Rose. Společně zůstanete uvězněni ve strojovně. Čas bude utíkat a váš úkol bude více než jasný, dostat se do bezpečí na záchrannou loď. Klidné randíčko tedy nečekejte. Pokud se vám během jedné hodiny podaří z potápějícího Titanicu dostat, čeká vás šťastný konec. Se vším budete před samotnou hrou důkladně seznámeni. Dostanete vysílačku a pak už se oba můžete vrhnout na řešení hádanek, jejichž rozluštění vás bude posouvat stále dál a dál. Na konci zážitku si jako úspěšní přeživší můžete dopřát láhev vína nebo koktejl na baru v zázemí únikové hry.

unikovka Titanic

Pořádný gastro zážitek pro milovníky sushi

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto je na místě podniknout i gastronomický zážitek, kde si vaše chuťové pohárky přijdou na své. Pokud navíc oba milujete ikonické jídlo japonské kuchyně, budete nadšení. Vydejte se do restaurace Miyabi s dvacetiletou tradicí, která se v současné době řadí mezi nejdéle působící japonské restaurace v České republice. Na svém kontě má i nejedno ocenění, například 1. místo v kategorii Jídlo v Grand restaurant 2019. Na začátku vám nabídnou obrovskou mísu sushi, které si pak následně můžete doobjednávat v libovolném množství. Pro dobré trávení vám bude podáván i kvalitní japonský zelený čaj. Na závěr vám naservírují malou sladkost. Přijďte si společně užít vyváženou chuť, precizní vzhled a netradiční zážitek v restauraci s dlouholetou tradicí.

Sushi talir

Vyrobte si parfém inspirovaný vámi

Tento opravdu netradiční zážitek potěší vyznavače příjemných vůní. Pojďte proniknout do světa, kde se vaše smysly probudí naplno. Společně se ponoříte do tajů příprav parfémů a ve finále si jeden dokonce i vyrobíte. Nejdříve poznáte kolem stovky rozmanitých vůni z celého světa, u kterých se dozvíte i jak působí na lidskou psychiku a tělesné zdraví. To vše vás bude inspirovat k výrobě vaší vysněné vůně. S tou vám pomůže zkušená aroma expertka, s jejíž pomocí namícháte dva perfektní flakonky. Ty si na konci zážitku samozřejmě odnesete jako dárek, kterým se budete rádi vonět den co den. Bude tedy jen na vás, jestli váš parfém bude ve finále plný kořeněných tónů a silnějšího aroma nebo zvolíte spíše něco jemnějšího a svěžího. Oba parfémy se navíc mohou lišit, takže si s partnerem můžete každý vytvořit úplně odlišnou vůni.

parfem a ingredience

Krmení krokodýlů, kajmanů a aligátorů

Poslední tip je pro opravdové fajnšmekry, kteří chtějí zažít něco neobvyklého. Společně se vydáte do Krokodýlí ZOO Praha, kde se naživo setkáte s desítkami živých kajmanů, krokodýlů a aligátorů. A to včetně velmi vzácných druhů, u kterých mnohdy populace ve volné přírodě nedosahuje ani 150 jedinců. Těšit se můžete třeba na americké či čínské aligátory, či různé druhy krokodýla, od nilského po čelnatého nebo siamského. O všech druzích vám budou vyprávět zkušení průvodci, od kterých se dozvíte nejrůznější zajímavosti z jejich života ve volné přírodě i v zajetí. Nezůstane ovšem jen u prohlížení a poslouchání. Budete mít jedinečnou šanci si tyto tvory nakrmit.

krokodyl

Indoor skydiving pro dva 3 600,-
4.8

Podobné články

Let balónem - jak probíhá jeden z nejúžasnějších zážitků na nebi?

Let balónem - jak probíhá jeden z nejúžasnějších zážitků na nebi?

17.01.2023

Vydat se k nebi a zažít ten těžko popsatelný pocit, kdy se takřka dotýkáte nebe. Být ve výšce několika set metrů a užívat si tu nespoutanou volnost a vzrušení. To a mnohem víc vám dá let balónem. Zážitek, na který budete s úsměvem vzpomínat celý svůj život. Jak ale takový let probíhá a co byste měli vědět, než nastoupíte do koše a odpoutáte se od země?

Sauna: Jaké jsou její benefity?

Sauna: Jaké jsou její benefity?

18.11.2022

Pravidelné saunování má pozitivní vliv jak na tělo, tak i na mysl. Kromě detoxikace organismu a otužování se také můžete těšit na lepší pleť, zvýšenou imunitu nebo třeba kvalitnější spánek. Jaké další benefity pravidelné saunování nabízí najdete v tomto článku.

Rozveselme ukrajinské děti  aneb jak jsme se do pomoci Ukrajině zapojili my

Rozveselme ukrajinské děti aneb jak jsme se do pomoci Ukrajině zapojili my

11.04.2022

Allegria pomáhá dětem ukrajinských uprchlíků se adaptovat v České republice. Zorganizovala pro ně 8 různých zážitků, díky kterým budou mít aspoň na chvilku důvod k úsměvu.

10 nejlepších zážitků v roce 2022

10 nejlepších zážitků v roce 2022

08.01.2023

Přinášíme vám tipy na ty nejzajímavější zážitky, které se staly hity minulého roku. Na své si přišli vyznavači adrenalinu i ti, kteří dávají přednost klidněji stráveným chvílím. A pokud nevíte, čím udělat radost sobě a svým blízkým letos, inspirujte se výběrem toho nejlepšího z roku 2022.

Kam na prodloužený víkend?

Kam na prodloužený víkend?

03.01.2023

Rádi byste si užili dovolenou, ale moc volných dnů vám už k vybrání nezbývá a také se vám zrovna nechce někam za hranice? I to má své řešení. Víkend sice vždy uteče jako voda, ale stačí si ho prodloužit o jediný den navíc a užít si ho na některém z následujících míst. Vybrali jsme pro vás krásné hotely a penziony, kde vás ubytují na čtyři dny a tři noci. Půjde tak o takovou menší dovolenku, při které načerpáte tolik potřebnou energii a dobrou náladu. Pojďme se podívat na to, kam se tedy můžete vydat. Tipy máme pro jedince, páry i rodiny s dětmi.

Cukrář, malíř nebo kuchař? Tyhle kurzy můžete absolvovat z domova

Cukrář, malíř nebo kuchař? Tyhle kurzy můžete absolvovat z domova

16.11.2022

Už delší dobu si pohráváte s myšlenkou, že byste se rádi přihlásili na nějaký kurz a naučili se díky němu něco nového? Pokud ale z časových či jiných důvodů nemůžete úplně někam dojíždět, máme pro vás super alternativu - online kurzy. Vše proběhne v pohodlí vašeho domova před obrazovkou počítače.

10 nejlepších zážitků pod 1 000 Kč

10 nejlepších zážitků pod 1 000 Kč

29.07.2022

Snažíte se uspořit nějaké finance, ale zároveň chcete své drahé polovičce či příbuznému pořídit originální dárek? Máme pro vás seznam těch nejlepších zážitků do tisícovky. A to se vyplatí!

Flyboarding: Akční sport, který vám zatají dech

Flyboarding: Akční sport, který vám zatají dech

21.07.2022

Flyboarding je poměrně novou, nicméně velmi moderní adrenalinovou záležitostí. Tahle vodní kratochvíle chytne za srdce nejednoho dobrodruha. Jak takový Flyboarding probíhá a co byste o něm měli vědět?Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.