Jak zařídila letošní Vánoce zážitková Darina – ředitelka Allegrie
12.12.2023Aktualizace 11.12.2023

Jak zařídila letošní Vánoce zážitková Darina – ředitelka Allegrie

Uff, tak já to mám za sebou, ale byla to celkem fuška. Najít ten správný dárek pro kamarády a rodinu může být oříšek. Prozradím vám, jak jsem dárky letos vyřešila já. Třeba někoho z vás inspiruju a pomůžu s výběrem. Následující řádky nejsou pro oči mých blízkých!

Mamince...

a jejímu příteli jsem koupila plavbu na lodi s večeří. Za mě super dárek pro starší generace, který si můžou užít nezávisle na počasí. Mamka je velká milovnice řízků, ale její přítel má jiné chutě. Tenhle zážitek jsem vybrala také kvůli večeři, která se podává ve formě rautu, takže si oba bez problému vyberou. Plavbu jsem nadělila také sobě a synovi, ať si to užijeme všichni společně.

Můj syn si v poslední době zamiloval sushi...

proto jsem se letos rozhodla darovat kurz přípravy sushi v Chefparade. K tomu dostane ještě poukaz do restaurace, kam může vzít kamarády nebo třeba mě. Doufám.

Pro bráchu...

a švagrovou jsem vybrala „letenky" Diner in the sky, na kterém jsem letos byla poprvé a musím říct, že nic podobného jsem nezažila. Krásné výhledy na večerní Prahu, skvělé jídlo a neustálá přítomnost adrenalinu, když se kouknete dolů. No, je to rozhodně zážitek. Pak mám pro ně připravenou lepší láhev šampaňského.

Jelikož je ségra blázen do adrenalinu...

tak jsem jí letos koupila akrobatické létání. Vyzkoušela jsem hodně zážitků, ale tenhle je u mě na prvním místě, co se týče adrenalinu. Nic bláznivějšího jsem zatím nezažila, byla to fakt paráda. Doufám, že to ségra ocení.

U nejlepších kamarádek jsem vsadila na jistotu...

a pořídila kosmetickou sadu Rituals a kurz malování. Jen ještě nevím, které dám kurz a které kosmetiku. Budu muset opatrně vyzvídat a odhadnout, která by co více ocenila a podle toho se rozhodnu.

Tak to máme všechno, doufám, že jsem někoho z vás aspoň krapet inspirovala a pomohla s výběrem. Teď už stačí jen všechno zabalit a máme Ježíška. Vám všem přeju krásné svátky, a hlavně se z toho předvánočního shonu nezbláznit.

Darina Noviková – ředitelka Allegrie

podpis

Zážitková Darina
100 Kč za odběr novinek

Podobné články

Výlet Severní Čechy: 13 tipů na objevování krás regionu

Výlet Severní Čechy: 13 tipů na objevování krás regionu

23.02.2024

Národní park České Švýcarsko, památky jako zámky Děčín a Sychrov, Hrady Hněvín a Trosky - to je jen zlomek toho, co nabízejí Severní Čechy. Inspirujte se 13 tipy na výlet v Ústeckém a Libereckém kraji.

Olomoucký kraj: Tipy na výlety a aktivity

Olomoucký kraj: Tipy na výlety a aktivity

16.02.2024

Olomoucký kraj nabízí širokou škálu výletů a aktivit. Od prozkoumávání historických památek po návštěvu ojedinělých přírodních úkazů v Jeseníkách, v této krásné oblasti je pro každého něco. Inspirujte se našimi 20 tipy na výlet.

Brno za 3 dny: kde se ubytovat, kde jíst a co vidět

Brno za 3 dny: kde se ubytovat, kde jíst a co vidět

09.02.2024

Brno je plné zajímavých míst i gastro podniků. Vydejte se spolu s námi do tohoto krásného města a užijte si víkend plný procházek, zážitků a ochutnávání.

4 důvody, proč chodit na kosmetiku

4 důvody, proč chodit na kosmetiku

02.02.2024

Pravidelná kosmetika by měla spadat do pečovacího rituálu každé ženy. V tomto článku se dozvíte, proč se vyplatí investovat do pravidelné kosmetiky a kam si na ni můžete zajít.

Malebné a romantické chaloupky: Kde je najít?

Malebné a romantické chaloupky: Kde je najít?

31.01.2024

Roubenky, chaty i chaloupky. Kdo by netoužil po malebném víkendu v dřevěném stavení a nedaleko přírody. Proto jsme pro vás našli ty nejkouzelnější roubenky, ve kterých můžete strávit část vaší dovolené.

Biatlon: Objevte kouzlo populárního sportu

Biatlon: Objevte kouzlo populárního sportu

17.01.2024

Biatlon patří mezi nejoblíbenější české sporty, co se sledování týče. Znáte však jeho disciplíny a historii? Dali jsme pro vás dohromady článek o biatlonu s tipy, kde si biatlon vyzkoušet na vlastní kůži.

 

Dárek na poslední chvíli: 8 tipů na dárky, které zařídíte hned

Dárek na poslední chvíli: 8 tipů na dárky, které zařídíte hned

07.11.2023

Tlačí vás čas, Vánoce za rohem a vy stále nemáte dárek pod stromeček? Inspirujte se tipy na dárky, které vyřešíte za pár minut. Žádné trajdání po obchodech. Žádné předvánoční fronty. Vyberte a nakupte jednoduše z gauče.

Jak originálně darovat vánoční dárek?

Jak originálně darovat vánoční dárek?

30.10.2023

Chcete udělat z předání dárku zážitek sám o sobě? Inspirujte se 5 tipy na způsoby, jak darovat Vánoční dárek originálně a kreativně. Fantazii se meze nekladou!Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.