Mám poukaz |Dovolená s dětmi v Českém Švýcarsku

Vydejte se na rodinnou dovolenou do Děčína.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Vydejte se na rodinnou dovolenou do Děčína. Ubytujete se v bungalovu v moderním kempu. Čeká vás plavba na kánoi pro řece Labe i cyklovýlet po Labské stezce. Lodě, pádla, kola či koloběžky vám půjčíme. Volný čas můžete strávit procházkou po okolí a nebo vyrazit do zoo či aquaparku. V podvečer můžete vyrazit do nedalekých hospůdek či kaváren. Užijte si společně strávený čas s dětmi.

Co se bude dít?

1. den předložíte při příjezdu svůj zážitkový poukaz na recepci kempu. Ubytujete se v bungalovu, dáte si večeři a zbylý čas můžete využít dle svého uvážení. 2. den po snídani vystartujete na kole z kempu po Labské cyklostezce proti proudu řeky. Vine se kopci zeleného Českého středohoří. Cestou si lze prohlédnout pivovar ve Velkém Březně a osvěžit se v pivovarské restauraci. Cílem jsou Masarykova zdymadla pod středověkým hradem Střekov. Tam vám přivezeme lodě z naší půjčovny, abyste mohli proplout plavební komorou této ojedinělé technické památky. Při plavbě proplujete také pod Mariánským mostem, jednou z 10 nejunikátnějších železobetonových staveb světa. Po 5-6 hodinách doplujete do cíle – do kempu. 3. den se posilníte výbornou snídaní a vyrazíte na raftu přes historické město Děčín. Poté se už vnoříte do úchvatného labského kaňonu, který je svírán z obou stran hradbou skalních věží. Cesta z Děčína do Schmilky trvá přibližně 3 hodiny, do Bad Schandau 4 - 5 hodin. Posedět můžete v přívoznické hospůdce Dolní Grund, která nabízí nejkrásnější pohled na skály na světě. Zvolíte-li si za cíl doplout do lázeňského městečka Bad Schandau, vracet se budete na kolech po Labské cyklostezce. Po návratu do kempu následuje individuální odjezd. Svůj cíl nahlásíte při rezervaci termínu.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 14 600,- Kč. Můžete ji využít v Kempu Děčín například na tento balíček služeb:
2 x ubytování v bungalovech s vlastní koupelnou, plně zařízených s lůžkovinami,
1x večeře v kempovém bistru,
2 x bohatá snídaně,
2 x zapůjčení kola nebo koloběžky včetně přilby a balené vody na cestu (mimo variantu s vlastním kolem),
2 x zapůjčení lodí včetně potřebného vybavení (raftu pro 2 - 4 osoby či kanoe – 4 – 6 osob),
2 x transfer kol na start plavby, resp. transfer lodí po cyklojízdě.
Místní poplatek z pobytu.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu. Parkovné/ auto /den = 70 Kč, poplatek z pobytu osoba / den = 20 Kč, doplatek za půjčení elektrokola na 2 dny/osoba = 1000 Kč.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Outdoorové.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz – postačí elektronická verze. Co třeba kolečkové brusle, se kterými ve volném čase můžete vyrazit po Labské stezce.

Poznámka

Minimální věk dítěte je 6 let. Bungalov - útulný dřevěný bungalov až pro 4 osoby s vlastní koupelnou a WC. Součástí je teráska, kde se dá večer příjemně posedět. Je-li dítě starší 12 let, hradí se na místě doplatek 1000,- Kč/dítě.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav - vhodný pro zvolené aktivity.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.