Adrenalinová jízda na simulátoru MOTO GP

Milujete motorky a máte srdce závodníka?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Milujete motorky a máte srdce závodníka? Rádi byste vyzkoušeli závod MOTO GP na opravdové závodní motorce na různých okruzích po celé ČR? Chcete se bezpečně naučit ovládat motorku a nebo se v jejím ovládání zdokonalit? Zkuste realistickou jízdu na simulátoru závodní motorky, jediného v České republice, a staňte se na hodinu závodním jezdcem. Za pomoci instruktora zvládnete základy jízdy bez větších obtíží a pak už se jen zdokonalujete, pilujete a užíváte si adrenalinovou jízdu díky reálným simulacím náklonů v zatáčkách, brždění i přidání plynu.

Co se bude dít?

Po příchodu předložíte svůj zážitkový poukaz. Poté proběhne zahajovací instruktáž. Instruktor Vám předává další informace po celou dobu jízdy a pomáhá Vám s koordinací těla, aby jízda byla co nejvíce reálná. Na panoramatické projekci si můžete zvolit různé okruhy. V průběhu zážitku se na motorce můžete vystřídat se svým doprovodem za doplatek. V prostorech máte možnost dokoupit občerstvení jako kávu či drink, ale můžete zde i zahnat hlad.

Co zážitek obnáší?

60 minut simulované jízdy na závodním motocyklu,
instruktáž a služby instruktora po celou dobu zážitku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák (počet po domluvě s provozovatelem)*.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Sportovní, pro lepší zážitek si sebou můžete vzít svou kombinézu a přilbu.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

* doprovod si může v rámci času 30 minut doplatit cca 500 Kč a může si jízdu také vyzkoušet. Ježdění není podmíněno věkem, avšak jezdec musí dosáhnout na řídítka a udržet se tak na motorce. Doporučená váha je od 50 kg do 110 kg a výška od 120 cm. Za úhradu je možné se na místě také osprchovat (k dispozici budete mít nejen vše potřebné pro umytí, ale tako pro usušení). Při rezervaci termínu je možné domluvit i parkovací stání ve vnitrobloku za doplatek.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý. Doporučená váha je od 50 kg do 115 kg a výška od 120 cm.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 770,-

Velký Masarykův okruh Brno

od 5 149,-

Ověřeno Darinou 51% sleva

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

32% sleva

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-

Benátecká Vrutice

2 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.