Zbraně 2. světové války

Chopte se legendárních zbraní 2. světové války, které formovaly dějiny. Vystřelíte si například z MG34, Thompson nebo STEN gun na profesionální střelnici.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vstupte do světa 2. světové války a zažijte střelbu z nejznámějších zbraní té doby. Budou pro vás připraveny německé kulomety MG34 a MG42, ruský kulomet DP-27 a finský LS26, spojenecké samopaly STEN Gun a Thompson, opakovací pušky Mauser 98 a MOSIN Nagant. Zážitek můžete doplnit střelbou z pistolí M1911 nebo sovětských samopalů Špagin PPSH-41 a Sudajev PPS-43. Pro opravdové nadšence bude k dispozici i sovětská samonabíjecí puška SVT-40 a československý kulomet ZB30, celkem na vás čeká 60 výstřelů. Vraťte se zpátky v čase a staňte se vojákem 2. světové války!

Co se bude dít?

Po příjezdu na střelnici předložíte obsluze svůj zážitkový poukaz, který bude vyměněn za poukaz s konkrétními počty výstřelů a budete seznámeni s průběhem. Následně podepíšete seznámení s provozním řádem střelnice (vždy je na místě k nahlédnutí) a seznámení s pravidly bezpečnosti. Obsluha seznámí se základy bezpečnosti. Poté si vás převezme instruktor. U každé zbraně vám ukáže, jak se zbraní zacházet a při střelbě se vám bude věnovat. Rád vám zodpoví také vaše dotazy.

Co zážitek obnáší?

Zážitek se zbraněmi z 2. světové války:
15 výstřelů .45 ACP;
15 výstřelů 9x19 (9 mm Luger);
15 výstřelů 7,62x25 mm Tokarev;
10 výstřelů 7,92×57 mm Mauser (8x57 JS);
5 výstřelů 7,62x54 mm R;
Zbraně a výstřely dle zakoupeného počtu (na místě si lze přikoupit).
Služby profesionálního instruktora, který se Vám bude věnovat po celou dobu střelby, seznámí se zbraněmi, manipulací a bezpečností.
Bezpečnostní instruktáž.
Zapůjčení ochrany zraku a sluchu.
Pronájem střelnice.
Možnost dokoupení střeliva.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Max 2 osoby, přičemž s jedním se můžete rozdělit o munici. Druhý doprovod se účastní jako divák.

Počasí

Má vliv - více v poznámce níže.

Oblečení

Sportovní oblečení odpovídající počasí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, jestliže střelci není ještě 18 let, je nutný doprovod zákonného zástupce s dokladem totožnosti.

Poznámka

Počasí má na uskutečnění zážitku vliv - je vám nabídnut náhradní termín v případě, že nastanou zhoršené klimatické podmínky přímo ovlivňující střelbu jako velmi silný vítr, přívalový déšť apod. anebo v případě znemožnění přístupu na střelnici z důvodu zásahu vyšší moci popadané stromy, zaplavená střelnice apod.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zážitek je určen pro osoby způsobilé k manipulaci se zbraní Střelec nesmí být pod vlivem omamných či návykových látek anebo pod vlivem alkoholu. V případě, že má instruktor podezření na nezpůsobilost střelce k využití zážitku, nebude takové osobě zážitek poskytnut a to bez možnosti náhrady. Dále nemohou střílet osoby, jejichž zdravotní stav ovlivňuje psychické a motorické dovednosti.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

3 999,-

Bystré okres Svitavy

3 999,-

Bystré okres Svitavy

2 399,-

vícero lokalit

1 199,-


Podobné zážitky

náš tip

Praha

od 1 900,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

Ověřeno Darinou Nejnižší cena

Most

3 799,-

Plzeň

3 900,-

vícero lokalit

3 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.