Zážitková střelba – balíček mega

Pro všechny ty, kdo si chtějí vyzkoušet zážitek nabitý adrenalinem, jsme připravili balíček Zážitková střelba.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Střílet budete z útočné pušky cz 858 tactikal, známé legendární zbraně běžně nazývané „samopal vz.58“. Zkusíte si také H&K MP5 - zbraň speciálních vojenských a policejních jednotek, Remington s optikou ZD 6-24×56 rd Meopta, brokovnici Pumpa - známou z akčních filmů i pistoli CZ75 - devítimilimetrovou legendu z české zbrojovky. Nemine vás ani střelba z Pistole CZ83 určená pro osobní obranu, klasická opakovací puška se závěrem typu Mauser užívaná k lovu a sportovní střelbě, Colt 1911 - zbraň americké armády a především námořnictva používaná dodnes, Walther PPQ - moderní sebeobranná a služební zbraň, vyvinuta pro ozbrojené složky, kterou několikrát použil i James Bond a nebude chybět zbraň 416 RIGBY.

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo předáte zážitkový formulář instruktorovi. Následuje instruktáž, seznámení s jednotlivými zbraněmi a střelba.

Co zážitek obnáší?

Střelbu z útočné pušky cz 858 tactikal (15 nábojů, ráže 7,62), Armádní ostřelovací puška ráže .223 Remington s optikou ZD 6-24×56 rd Meopta (3 náboje, ráže 223rem), útočná puška klon AR15 Hammerli TAC R1 (25 nábojů, ráže 22LR), Brokovnice Pumpa (6 nábojů, ráže 12×70), Pistole Shadow CZ75 SP-01(30 nábojů, ráže 9mm), Pistole CZ83 (10 nábojů, ráže 7,65), Mauserovka Klasická opakovací puška se závěrem typu Mauser (25 nábojů, ráže .22LR), Colt 1911 (30 nábojů, ráže 5,56), Walther PPQ (20 nábojů, ráže 9 mm), 416 RIGBY (1náboj, ráže 416) – tuto nábojnici si provozovatel ponechá.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Vynález palných zbraní, který je neodmyslitelně spojen s vynálezem střelného prachu, pochází z Číny, i když někteří historici považují za místo jeho vzniku Indii.
Období vzniku prvních palných zbraní není jisté, ale počátkem 14. století se už primitivní palné zbraně v Evropě používaly zcela běžně. Předchůdci všech palných zbraní byla bezesporu děla. Nejstarší ruční zbraně se objevují v záznamech okolo roku 1350. Střílely projektily o průměru ne větším než 25mm. Ty byly v počátcích odlévány z bronzu, později se začaly používat železné odlitky, nebo se jako střely používaly železné pláty zkované do požadovaného tvaru. Později se jako opora začal používat dřevec, ze kterého se časem stala primitivní pažba, která umožňovala přiložit zbraň (ručnici) k rameni, a zároveň usnadnila míření. I s touto primitivní zbraní dokázal zdatný střelec zasáhnout hrací kartu na vzdálenost 50m, anebo složit jelena na dvojnásobnou vzdálenost.

Od roku 1520 se objevují první zbraně s drážkovanou hlavní, jejichž přesnost byla přibližně dvojnásobná. Tyto zbraně však byly velmi těžké a proto střelec používal opěrnou vidlici, jejíž použití se jevilo jako nepraktické, a proto se začaly zbraně zkracovat, odlehčovat a brzy se objevily i zbraně vhodné pro jezdce v sedle. Tyto upravené zbraně jsou již bezprostředními předchůdci soudobých krátkých palných zbraní.

Doprovod

Možný, jen jako pozorovatel.

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Outdoorové

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz

Poznámka

Minimální věk účastníka zážitku je 15 let. Účastník mladší 18 let se zážitku smí zúčastnit pouze s doprovodem zákonného zástupce. Přes zimu je střelnice otevřena do 18.00 hod.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Účastník nesmí být pod vlivem návykových či omamných látek ani pod vlivem alkoholu.

Hodnocení zážitku

4.7 (4 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Frýdek-Místek

od 1 700,-

Frýdek-Místek

od 2 990,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 990,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 1009 Kč garance 4000 m

Most

5 499,- od 4 490,-

Ověřeno Darinou garance 4000 m Nejprodávanější

Most

od 5 499,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.