Mám poukaz |Závodní den - formule F4 vs. Ariel Atom

Usedněte za volant a vyzkoušejte řídit jak formuli F4 Mygale, tak Ariel Atom a porovnejte jejich jízdní vlastnosti.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Usedněte za volant a vyzkoušejte řídit jak formuli F4 Mygale, tak Ariel Atom a porovnejte jejich jízdní vlastnosti. Závodní den Vám poskytne adrenalinovou jízdu na 6 kol ve formuli a stejný počet kol si užijete na maximum v Arielu Atom. Nemusíte se tedy rozhodovat, zkusíte je prostě oba! Jedno z nejrychlejších aut světa Ariel Atom 3.5 nabízí brutální zrychlení na stovku za 2,7 sekundy! Na vině je výkon 310 koní při miniaturní váze 520 kg. Formule Mygale F4 s motorem Ford s váhou o pouhých 50 kilo více nezůstane svým výkonem pozadu. Usazeni jen pár centimetrů nad zemí zažijete zaručeně nejlepší a nejšílenější jízdu ve svém životě!

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte zážitkový poukaz. Před jízdou podepisujete prohlášení o hmotné odpovědnosti. Neskládá se žádná kauce. Před Vaším motoristickým blázněním Vám bude zapůjčena kukla, přilba, rukavice a závodní boty. Následně absolvujete instruktáž k vedení Ariel Atom a také formule Mygale F4. Instruktor bude připraven odpovídat na každou Vaši otázku a představí Vám trať, kterou absolvujete. V Ariel Atom Vám bude dělat společnost, abyste si užil bezproblémovou a plynulou jízdu. Ve formuli budete v monopostu jen Vy sám. Vše bude připraveno tak, abyste si užil spoustu zábavy a adrenalin, ale zároveň se cítil bezpečně. Projedete se na letišti Kámen nedaleko města Pelhřimov (cca 15km). Na trati najdete nejen rovinky, ale i techničtější úseky. Vyzkoušíte si mega zrychlení a otestujete dokonalou přilnavost.

Co zážitek obnáší?

6 kol ve formuli Mygale F4 a 6 kol v Ariel Atom 3.5 na okruhu na letišti v délce 2 km kolo, instruktáž, zapůjčení ochranných pomůcek (kukly, přilby, rukavic a závodních bot).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný – jako divák.

Počasí

Má vliv – zážitek se nekoná při nepříznivém počasí.

Oblečení

Pohodlné oblečení, kukla, přilba, rukavice a závodní boty budu jezdci zapůjčeny.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz (fyzicky či elektronicky), OP, řidičské oprávnění sk. B.

Poznámka

Minimální věk je 18 let. Maximální výška pro jízdu ve formuli je 190 cm a max váha 110 kg. Závazně sjednaný termín je možné zrušit bez stornopoplatku max 6 dní předem. Provozovatel jízdy si vyhrazuje právo na zrušení/změnu termínu z důvodu nepřízně počasí, technické závadě na vozidle či jiných okolností, které by měly vliv na bezpečnost jízdy. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu ceny videozáznamu. Prohlášení o hmotné odpovědnosti Vám provozovatel zašle na Vaši e-mailovou adresu 5 dní před konáním zážitku. Na místě je možné uhradit poplatek pro snížení spoluúčasti v případě nehody (aktuální ceny naleznete v zaslaném prohlášení od provozovatele).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Dobrý fyzický i psychický stav. Řidič nesmí být pod vlivem omamných či jiných návykových látek, ani pod vlivem alkoholu příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

okolí Pelhřimova

od 2 479,-

okolí Pelhřimova

od 4 479,-

okolí Pelhřimova

od 4 479,-

okolí Pelhřimova

od 5 979,-

okolí Pelhřimova

od 5 979,-

okolí Pelhřimova

od 7 479,-

okolí Pelhřimova

od 8 229,-

okolí Pelhřimova

od 14 479,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 490,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Praha

3 600,-

okres Ústí nad Orlicí

2 450,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.