Tandemový seskok z vrtulníku MI-8

Vyzkoušejte adrenalinovou pecku - tandemový seskok z vojenského vrtulníku MI-8.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Vyzkoušejte adrenalinovou pecku - tandemový seskok z vojenského vrtulníku MI-8. Vrtulník dispoznuje otevřeným zadním výhledem, ze kterého můžete sledovat krásnou vzdalující se zemi. Přibližně po 20 minutách vystoupá vrtulník do výšky 3 500 m a vy se s tandem pilotem připravíte na seskok. Po výskoku z vrtulníku poletíte cca 1 minutu volným pádem rychlostí až 200 km/h. Po otevření padáku vás čeká 10 minutový let.

Co se bude dít?

Po příchodu předložíte svůj poukaz. Poté vás čeká přípravné školení, následuje let letadlem, při kterém se můžete kochat překrásnou vyhlídkou na svět pod vámi. Následovat bude po znamení seskok s tandem pilotem a volný pád z 3500m. Po otevření padáku si užijete cca 10 minutový let a hladké přistání. V případě zájmu o videozáznam je nutné jej objednat při rezervaci termínu seskoku. Voucher v hodnotě 500,- nelze uplatnit na úhradu videozáznamu. U tohoto zážitku je nutné na místě předložit tištěnou verzi zážitkového poukazu.

Co zážitek obnáší?

Seskok z vrtulníku, zapůjčení potřebného vybavení (vyjma sportovní obuvi), oblečení - kombinéza, certifikát o provedeném seskoku, voucher na další služby v hodnotě 500 Kč.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák.

Počasí

Má vliv – povětrnostní podmínky musí splňovat podmínky pro bezpečný letový provoz PARA dle UCL.

Oblečení

Pohodlné outdoorové, sportovní obuv.

Na co určitě nezapomenout

Vytištěný zážitkový poukaz, u nezletilých osob doprovod a souhlas rodičů či zákonných zástupců.

Poznámka

Je nutné se přizpůsobit vypsaným termínům. váhový limit pasažéra je max.110 kg. Váhové příplatky se hradí na místě a řídí se aktuálním ceníkem provozovatele: 90 kg - 95 kg - příplatek 300,- Kč, 96 kg - 100 kg - příplatek 600,- Kč, 101 kg - 105 kg - příplatek 900,- Kč, 106 kg - 110 kg - příplatek 1 500,- Kč. Provozovatel vypisuje cca 2 - 3 termíny za rok. Vypsaným termínům je nutné se přizpůsobit. Termín je nutné si rezervovat včas. Provozovatel vám pak cca dva dny před konáním zážitku zašle sms, nebo zavolá s potvrzením data seskoku, upřesníte si čas příjezdu, místo seskoku a co s sebou. 500,- voucher můžete uplatnit jako slevu na další seskok přímo u provozovatele zážitku. Také jako slevu na ubytování v apartmánech na Gardě a ubytování na horské chatě v Krkonoších. Voucher je přenosný. Bližší informace o voucheru u provozovatele. Z důvodu současné situace na trhu s PHM se na místě může hradit palivový poplatek, který se řídí aktuální cenou leteckého paliva v době seskoku. Doplatek se pohybuje v řádu stovek.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Dobrý zdravotní stav, bez srdečních vad, cukrovky, epilepsie a jiných vážných nemocí, bez závislosti na drogách či alkoholu.

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: U tandemového seskoku máte uvedeno, že není vhodný osoby s cukrovkou. Mohu se zeptat proč?

  A: Vždy záleží na konkrétním stavu osoby s cukrovkou, lehká forma cukrovky není překážkou. Jedná se především o cukrovku ve stádiu umělého zavádění inzulínu (automatickým dávkovačem nebo injekcemi), kdy pasažéra není možné upnout do postroje s dávkovačem na boku. U těchto pacientů je zvýšené riziko záchvatu při nedostatku inzulínu. V případě takového záchvatu v průběhu seskoku se samozřejmě zvyšuje riziko nebezpečí (volny pád, přistání). Proto se u těžší formy cukrovky seskok nedoporučuje. Je to vždy na zvážení tandempilota a konkrétního pasažéra, který musí sám vědět o svém stavu nejlépe.

  Q: Mohu mít vlastí kameru na natáčení?

  A: Bohužel z bezpečnostních důvodů ne.

  Q: Z jaké výšky se skáče?

  A: Seskok je ze 3000 metrů.

Hodnocení zážitku

4.2 (30 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Plzeň

3 900,-

vícero lokalit

3 999,-

vícero lokalit

od 3 900,-

vícero lokalit

od 3 900,-

Plzeň + záznam seskoku

od 5 490,-

České Budějovice + záznam seskoku

od 5 490,-

Hořovice + záznam seskoku

od 5 490,-

vícero lokalit

od 3 900,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.