Mám poukaz |Volný pád rychlostí 200 km/hod.

Tandemový seskok z 6000 m

"Tyjo tak to je výzva!

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

"Tyjo tak to je výzva!" - Takhle reaguje většina milovníků parašutismu, když zjistí, že jsme začali skákat ze ŠESTI kilometrů NAD zemí! Ještě delší volný pád, ještě lepší výhledy, prostě úplně ten nejvíc zážitek co jde. Pokud už jste absolvovali seskok ze 4000 metrů, tak tohle musíte zažít také, protože oproti tomu jsou 4 kilometry jako byste skákali ze skokánku do bazénu. Toužíte se vznést do oblak a zažít fantastické adrenalinové dobrodružství? Tandemový seskok v Mostě z 6000 m bude vaším splněným snem! Nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Dostanete pouze krátkou instruktáž před seskokem, a pak už zažijete to samé, co zkušený parašutista. Stoupající vzrušení při letu letadlem, kdy budete mít dost času prohlédnout si České středohoří a Krušné hory z ptačí perspektivy. Zatajený dech při výskoku z letadla a minutu a půl volného pádu rychlostí až 200 km/hod. a můžete si dokonce vyzkoušet pilotování padáku. Po měkkém přistání na pevnou zem se můžete o svoji euforii podělit s blízkými, třeba u oběda, v tamní restauraci s vyhlídkovou terasou a pozorovat dění na letišti. Po celou dobu se o vás bude starat tým nadšených profíků, kteří svým přístupem a vtipkováním rozptýlí případnou lehkou nervozitu a zajistí, že si seskok užijete na 100%. Láká vás tento adrenalinový zážitek? S námi vám nic nebrání tuto bláznivou myšlenku uskutečnit. Jen pozor – skydiving je vysoce návykový!

Co se bude dít?

Během krátké, cca 20minutové instruktáže, vám tandempilot vysvětlí vše důležité, obléknete si kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Poté nastoupíte s tandempilotem do letadla. Během stoupaní si vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem. Když už si začnete říkat, že už by to asi stačilo, tak budete teprve ve 4000m, ale tady MY nekončíme. Nasadíme kyslík a letíme ještě výš. Celkem zabere let letadlem cca 25-35 minut vyhlídkového letu. A spolu se svým tandem pilotem vyskočíte za svým jedinečným zážitkem. Skáče se z výšky 6000 metrů. Následuje cca 90 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 6-8 minut letu. Následuje bezpečné měkké přistání na matičku zemi.

Co zážitek obnáší?

Pozemní přípravu,
společný seskok s tandempilotem,
volný pád ze 6000m,
pojištění a veškeré speciální vybavení (spec. brýle, kombinéza, kukla).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, stravu, možnost dokoupit videozáznam ze seskoku na místě.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Určitě ano. Více v poznámce níže.

Počasí

Veškerý provoz je závislý na aktuálním počasí - bezpečnost provozu je u nás vždy na prvním místě.

Oblečení

Pohodlné, sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz a odhodlání.

Poznámka

Vaši přátelé a blízcí na Vás mohou počkat v tamní restauraci s vyhlídkou pro sledování veškerého parašutistického provozu. Doprovod se může pohybovat volně po vyhrazených plochách pro diváky. Věkové rozmezí od 15 do 100 let. U osob mladších 18-ti let budeme potřebovat písemný souhlas rodičů. Maximální váhový limit je 95kg a nelze připlatit za vyšší váhu. Pro děti od 15 let platí podmínka minimální výšky 130cm a váhy 36 kg. Veškerý provoz je závislý na aktuálním počasí - bezpečnost provozu je u nás vždy na prvním místě. Platí přísný zákaz braní si sebou do letadla jakýchkoliv předmětů, zejména mobilních telefonů, hodinek, řetízků, atp. Platí i pro outdoorové kamery typu GoPro.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zážitek není vhodný pro osoby trpící epilepsií, záchvaty, opakovaném omdlívání, ztráty zraku, srdečními problémy, těžké mentální nemoci, závislosti na drogách nebo na alkoholu.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.5 (2 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  4
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

garance 4000 m

vícero lokalit

od 4 800,-

Most - 3 seskoky

od 8 500,-

20% sleva

Most

5 000,- 4 000,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.