Střelba pro začátečníky

Zážitek vhodný pro všechny, kteří nikdy v ruce nedrželi zbraň. Zkušený instruktor vás se vším seznámí a naučí, jak se zbraněmi zacházet. Celkem si vystřelíte 60 nábojů!

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vystřelte si ze zbraní ráže .22LR dle vašeho výběru na profesionální střelnici se zkušenými instruktory, kteří vás naučí, jak se zbraněmi zacházet. Zkuste si třeba samonabíjecí pušku CZ 512 Tactical nebo pušku Smith & Wesson M&P 15-22 Sport. Tento střelecký zážitek je vhodný pro začátečníky, zkušenější potěší střelba ze zbraní 2. světové války nebo možnost zastřílet si z kterékoliv zbraně v arzenálu střelnice.

Co se bude dít?

Po příjezdu na střelnici předložíte obsluze svůj zážitkový poukaz, který bude vyměněn za poukaz s konkrétními počty výstřelů a budete seznámeni s průběhem. Následně podepíšete seznámení s provozním řádem střelnice (vždy je na místě k nahlédnutí) a seznámení s pravidly bezpečnosti. Obsluha seznámí se základy bezpečnosti. Poté si vás převezme instruktor. U každé zbraně vám ukáže, jak se zbraní zacházet a při střelbě se vám bude věnovat. Rád vám zodpoví také vaše dotazy.

Co zážitek obnáší?

Střelecký zážitek:
60 výstřelů ze zbraní dle vlastního výběru v ráži .22LR.
Zbraně a výstřely dle zakoupeného počtu (na místě si lze přikoupit).
Služby profesionálního instruktora, který se Vám bude věnovat po celou dobu střelby, seznámí se zbraněmi, manipulací a bezpečností.
Bezpečnostní instruktáž.
Zapůjčení ochrany zraku a sluchu.
Pronájem střelnice.
Možnost dokoupení střeliva.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Max 2 osoby, přičemž s jedním se můžete rozdělit o munici. Druhý doprovod se účastní jako divák.

Počasí

Má vliv - více v poznámce níže.

Oblečení

Sportovní oblečení odpovídající počasí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, jestliže střelci není ještě 18 let, je nutný doprovod zákonného zástupce s dokladem totožnosti.

Poznámka

Počasí má na uskutečnění zážitku vliv - je vám nabídnut náhradní termín v případě, že nastanou zhoršené klimatické podmínky přímo ovlivňující střelbu jako velmi silný vítr, přívalový déšť apod. anebo v případě znemožnění přístupu na střelnici z důvodu zásahu vyšší moci popadané stromy, zaplavená střelnice apod.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zážitek je určen pro osoby způsobilé k manipulaci se zbraní Střelec nesmí být pod vlivem omamných či návykových látek anebo pod vlivem alkoholu. V případě, že má instruktor podezření na nezpůsobilost střelce k využití zážitku, nebude takové osobě zážitek poskytnut a to bez možnosti náhrady. Dále nemohou střílet osoby, jejichž zdravotní stav ovlivňuje psychické a motorické dovednosti.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

3 999,-

Bystré okres Svitavy

3 999,-

Hodonín

3 999,-

Bystré okres Svitavy

2 399,-


Podobné zážitky

náš tip

Praha

od 1 900,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

Ověřeno Darinou Nejnižší cena

Most

3 799,-

Plzeň

3 900,-

vícero lokalit

3 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.