Mám poukaz |Rodinný indoor surfing

Přemýšlíte, co se svou rodinou podniknout? Po krátké instruktáži zahájíte jízdu nejdříve 30 minutami tzv.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Videozáznam zdarma

Na co se budete tešit

Přemýšlíte, co se svou rodinou podniknout? Něco originálního, zábavného? Navštivte Surf Arenu a užijte si rodinný zážitek při výcviku surfování na nekončící vlně. Zážitek můžete využít i pro přípravu surfingu u moře. Díky simulátoru reálné vlny a pod dohledem zkušeného instrukora se vy i děti naučíte zakrátko surfovat sami. Po krátké instruktáži zahájíte jízdu nejdříve 30 minutami tzv. „bodyboarding“, tedy kontrolované surfování vleže, kleče a nebo vsedě. Ve druhých 30 minutách vás čeká nácvik surfování vestoje tzv „flowboarding“. Užijte si s rodinou sportovní zážitek plný zábavy.

Co se bude dít?

Na zážitek je nutné se dostavit minimálně 45 minut předem. Po příchodu do Surf Areny se přihlásíte na recepci, poté dostanete úvodní školení (instruktáž), kde se dozvíte vše potřebné pro to, abyste si mohli užít jízdu na simulátoru. Vlna je široká pro dva surfaře zároveň. Z každé strany nastupuje do vlny jeden surfař, jste tak rozděleni do dvou skupin, se členy vaší skupiny se pak během hodinového kurzu střídáte. Tímto způsobem se při maximální obsazenosti střídáte s dalším čtyřmi osobami. V případě plně obsazené lekce vychází čistý čas jízdy během střídání s ostatními účastníky na cca 12 minut, kapacita simulátoru je 10 osob (minimum 4 osoby). Polovina času lekce je věnována bodyboardingu – surfing v leže, kleče nebo sedě. Druhá polovina je věnována surfování ve stoje.

Co zážitek obnáší?

1x kurz surfingu pro rodinu,
instruktáž,
zapůjčení potřebného vybavení pro surfing,
videozáznam Vaší hodinové jízdy zdarma.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Za kolébku surfingu je po právu považována Hawai. První zmínka (v evropských pramenech) o surfování na Havaji pochází od poručíka Jamese Kinga, který kompletoval deníky po smrti kapitána Jamese Cooka v roce 1779. V tomto období byl surfing na Havaji součástí kultury.
Surfaři pocházející z Havaje jezdili na vlnách vleže, vsedě nebo vestoje na dlouhých prknech z tvrdého dřeva. Surfing je sport, který patří k Havaji více než kterýkoliv jiný "západní" sport. Proniká havajskou společností, havajským náboženstvím a polynéskou mytologií.

V současnosti už patří surfing mezi olympijské sporty. Nejčastěji jsou při jízdě na vlnách používány surfy pro jízdu vestoje, ale někteří jezdí také na kneeboardech (jízda na kolenou), na bodyboardech, v kajacích, na vodních lyžích nebo dokonce na vlastních tělech. Surfing se podle typu surfu a stylu jízdy na surfu dělí na dvě hlavní odvětví, na longboarding a shortboarding. Pro rychlý nájezd na vlnu bývá někdy používán rozjezd pomocí lana a motorového člunu.

Doprovod

Je možný pouze jako divák mimo surfing zónu.

Oblečení

Plavky (neoprenové obleky a prkna jsou k dispozici na místě).

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz. Jedná se o vodní sport, takže pokud je to možné, vezměte si sebou vybavení jaké nosíte do aquaparků nebo bazénů (ručník, hygienické potřeby a podobně ). Pokud to není možné, nebo jste zapomněli, nic se neděje, na recepci dostanete za drobný poplatek vše potřebné.

Poznámka

Minimální věk účastníků je 6 let. Maximální věková hranice není určena, záleží pouze na klientovi, jak se fyzicky cítí. V každém hodinovém úseku se zážitku účastní maximálně 10 klientů. Na vlně surfují vždy jen dva klienti najednou a postupně se s ostatními vystřídají. V případě zájmu o videozáznam si prosím vezměte s sebou vlastní flash disk (je možné jej také zakoupit na místě).

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jaké je maximální stáří dítěte u tohoto balíčku?

  A: Za dítě je považována osoba mladší 18 let v době surfování.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zážitek není vhodný pro těhotné ženy. Účastník nesmí být pod vlivem návykových či omamných látek, nebo pod vlivem alkoholu. V případě zdravotních omezení nutno kontaktovat hned při rezervaci a případně konzultovat také se svým lékařem.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.7 (9 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Videozáznam zdarma

Praha

2 750,-

Videozáznam zdarma

Praha

4 900,-

Videozáznam zdarma

Praha

9 900,-


Podobné zážitky

České Budějovice

1 290,-

Praha - Modřany

2 999,-

Český Krumlov

1 340,-

vícero lokalit

1 699,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.