Ochutnávka kryoterapie pro muže

Chtěli byste ulevit namoženým svalům nebo vás trápí obtíže jako je únava, bolesti kloubů, exémy a další běžné nemoce?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chtěli byste ulevit namoženým svalům nebo vás trápí obtíže jako je únava, bolesti kloubů, exémy a další běžné nemoce? Vyzkoušejte léčivé účinky kryokomory. V ní je teplota až -120 °C, která blahodárně působí na celý organismus. Takto nízká teplota u něj totiž vyvolá blahodárnou mobilizaci. Zvyšuje se prokrvení a tím následně zásobení tkání kyslíkem. Při lokální terapii se pak chlad soustředí a působí na konkrétní místa vašeho těla. Vyzkoušíte si také obličejovou terapii, při které se působením chladu přirozeně zvyšuje tvorba kolagenu. Po kryoterapii se budete cítit jako znovuzrozený.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz, na základě toho Vám bude vystavena permanentka. Poté dostanete krátkou instruktáž a obdržíte roušku a dárkový balíček s potřebným vybavením do kryokomory (ponožky, čelenka, rukavice). Následuje vstup do předkomory s teplotou -60 °C, kde klient zůstává několik desítek sekund pro aklimatizaci. Následně vstupuje do kryokomory s teplotou až -120 °C, kde zůstává po dobu 2–4 min. Vzduch v komoře je zcela suchý a proto člověk v tomto prostředí zimu dobře snáší. V kryokomoře doporučujeme pomalý pohyb v kruhu. Po opuštění kryokomory se přesunete do místnosti s kardiostroji (rotopedy a eliptické trenažéry – tzv. šlapadla), kde se věnuje aerobní činnosti v lehké zátěži a umožnili tak, aby se krev rozproudila. Následuje lokální terapie a poté obličejová.

Co zážitek obnáší?

1x kryokomora (3 min. + 10 minut kardiozóna),
1x lokální kryoterapie (3 minuty),
1x obličejová kryoterapie (9 minut),
1x kryobalíček (čelenka, ponožky, rukavice).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Ponožky nad kotníky, kraťasy nebo plavky, pro ženy i sportovní podprsenka.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Tento zážitek není nutné rezervovat předem. Můžete se dostavit kdykoliv v otevírací době kryocentra, která je uvedena na https://kryorestart.cz/kontakt/. Minimální věk pro vstup do kryokomory jsou 4 roky.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Vstup do kryokomory se nedoporučuje při kontraindikaci: nestabilní hypertenze, akutní onkologické onemocnění.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.