10 aplikací obličejové kryoterapie

Obličejová kryoterapie

Hýčkejte svou pleť pomocí kryoterapie - terapie chladem a kosmetiky Clinique.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Balíček obličejové kryoterapie a kosmetiky Clinique je kombinací nejnovějších technologií v péči o pleť a luxusní kosmetiky ať už jste muž či žena. Kryoterapie, která využívá extrémně nízkých teplot, podporuje produkci kolagenu, což pomáhá rozjasnit a omladit pleť. Tato metoda je také efektivní v redukci vrásek a odstraňování tmavých skvrn. Zážitek obsahuje 10 aplikací obličejové kryoterapie a produkty kosmetiky Clinique, která slouží jako vhodný doplněk k péči o vaši pleť.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz, na základě toho Vám bude vystavena permanentka. Poté dostanete krátkou instruktáž a obdržíte balíček. Poté následuje obličejová kryoterapie, kdy se lokálně působí mrazem na pokožku. Obličejová kryoterapie probíhá v samostatné místnosti, kde máte své soukromí. Po dobu 9 minut je pleť ochlazována pod dohledem zkušeného personálu. Celková doba 1 návštěvy je přibližně 15 minut.

Co zážitek obnáší?

10x aplikaci obličejové kryoterapie (9 min.),
1x balíček kosmetiky Clinique včetně kosmetické taštičky (pleťová voda, odličovací balzám, pleťové mýdlo)

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Ponožky nad kotníky, kraťasy nebo plavky, pro ženy i sportovní podprsenka.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Tento zážitek není nutné rezervovat předem. Můžete se dostavit kdykoliv v otevírací době kryocentra, která je uvedena na https://kryorestart.cz/kontakt/. Minimální věk pro vstup do kryokomory jsou 4 roky.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Kontraindikací pro obličejovou kryoterapii je alergie na chlad.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.