Mám poukaz |Motocyklový offroad zážitek pro děti

Máte doma malého závodníká nebo závodnici?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Máte doma malého závodníká nebo závodnici? Stále někde jezdí na odrážedle, kole a jiných dvoukolých strojích? Zkuste jim dopřát jízdu na spolehlivé dětské motorce značky Yamaha. Ať už je vaší adrenalinovým nadšencem dcera nebo syn mezi 3 - 7 lety, na téhle motorce si to užijí. Podmínkou je jen, aby váš malý závodník dosáhnul ze sedadla oběma nohama na zem a může naskočit a vyrazit. Celý offroadový zážitek vede zkušený jezdec, závodníka a trenér motokrosu Petra Masaříka a instruktorka Michaela Masaříkové.

Co se bude dít?

Po dostavení se na smluvené místo a ověření zážitkového poukazu a odsouhlasení si jména a věku dítěte a jména rodiče či zákonného zástupce vám bude předloženo k podpisu prohlášení o způsobilosti k řízení motocyklu dítětem a dalších podmínek pro realizaci jízdy. Dále vašemu dítěti bude předán zkontrolovaný motocykl s doplněnými pohonnými hmotami a také mu budou vysvětleny ovládací prvky. Díděti bude zapůjčeno také vydesinfikované motokrosové oblečení a ochranné pomůcky. Bude seznámeno s tratí a jejím směrem. V průběhu zážitku bude průběžně instruováno, jak si na motocyklu počínat, jak se hýbat, jak rozložit váhu svého těla a co v jaký moment jízdy učinit. Dítě si může podle potřeby dělat přestávky v jízdě na občerstvení, oddech, (dotankování instruktorem). Po ukončení zážitku si motockyl zase převezme instruktor. Po domluvě je možné přistavit variantu totožného motocyklu s přídavnými postranními kolečky, což doporučujeme pro tříleté jezdce pro první jízdu. Postranní kolečka zvětšují zatáčecí poloměr, ale hodí se, pokud jezdec ještě nezvládá jízdu na dětském kole bez koleček.

Co zážitek obnáší?

2 hodiny offroadové jízdy na motocyklu Yamaha PW 50,
pohonné hmoty,
zapůjčení výbavy jezdce dostupné ve vícero obvyklých velikostech (helma, rukavice, chrániče...).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Ano, je možný jako divák v libovolném počtu.

Počasí

Má vliv, v případě silného deště, bouřky, teplota pod 5 stupňů Celsia.

Oblečení

Outdoorové, pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz a OP či jiný doklad totožnosti.

Poznámka

Pokud si chcete být jistí, že pro dítě budeme mít vhodnou velikost výbavy jezdce (helmu, boty, brýle, chrániče, rukavice, kalhoty a dres), nahlaste při rezervaci termínu provozovateli zážitku jeho míry (obvod hlavy, obvod hrudi, obvod boků, číslo bot), nebo se podívejte na: www.wolfiepicks.cz/zapujceni-motokrosove-vybavy-mx-youth/. Samozřejmě si můžete dovézt i vlastní ochranné pomůcky, které dítě používá. Podpepisovaným prohlášením vyjadřujete souhlas, že si nejste vědomi svých zdravotních a duševních omezení, které by vám mohlo bránit k tomu, abyste bezpečně prožili smluvený zážitek, že budete respektovat bezpečnostní pravidla a pokyny instruktorů, nebudete s motocyklem zacházet jinak, než je jeho určení a že nebudete později uplatňovat případnou odpovědnost za škodu a újmu po zprostředkovateli zážitku, dodavateli zážitku, ani instruktorovi, kterou můžete utrpět v době čerpání zážitku.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Malý řidič by měl být zdravý, bez pohybového a duševního omezení, věk v rozmezí 3 - 7 let.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Okolí Milovic

od 2 100,-

Okolí Milovic

od 2 200,-

Okolí Milovic

od 3 000,-


Podobné zážitky

okres Příbram

od 1 990,-

Příbram

od 1 499,-

Příbram

od 2 240,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-

Benátecká Vrutice

2 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.