Joya® – Ostrov relaxace

Objevte Joya® – Ostrov relaxace.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Objevte Joya® – Ostrov relaxace. Masáž drahokamy od nepaměti lidstvo fascinují drahé kameny svou proslulou léčivou silou. Během masáže drahokamy budou stimulovány Vaše energetické dráhy a odstraněny blokády energie. Navodí se rovnováha a harmonie mezi tělem, myslí a duší. Dle výběru mohou kameny pomoci uvolnit svalové napětí, podpořit cirkulaci krve a dodat potřebnou vitalitu. Objevte harmonizující léčebnou sílu těchto přírodních krystalů!

Co se bude dít?

Svůj zážitkový poukaz odevzdejte prosím před procedurou na spa recepci, dostavte se alespoň s 10-15 min předstihem, budete uvedeni do šaten kde Vám bude k dispozici skříňka obsahující župan, ručník, jednorázové spodní prádlo a pantofle. Přejete-li si dopřát sprchu před svým zážitkem počítejte s ní prosíme časově. Recepce Vás také vyzve k vyplnění zdravotního dotazníku. Terapeut či terapeutka Vás následně osobně ve spa přivítají a uvedou k samotnému zážitku. Po proceduře od nás dostanete do relaxační zóny výběr čajů a svůj zážitek můžete tak dokonale nechat doznít.

Co zážitek obnáší?

75 min proceduru Joya® – Ostrov relaxace.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Volné ležérní oblečení.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Kontraindikace: Diabetes, trombóza, epilepsie, při onkologických onemocněních.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha

1 990,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.