Harmonizační masáž Aromatouch

Nalezněte harmonii s masáží, která si zakládá na síle éterických olejů té nejvyšší kvality.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Harmonizační masáž Aromatouch je víc než jen obyčejná masáž. Při této léčivé terapii se používá 8 druhů éterických olejů, které jsou vrstveny na záda a plosky nohou podle předepsaného a ochrannou známkou chráněného protokolu. Při masáži budou stimulovány vaše smysly a vy docílíte naprosté rovnováhy a klidu.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte na recepci svůj zážitkový poukaz. Masáž probíhá v poloze na břiše, odhalujete záda a chodidla.

Co zážitek obnáší?

40-50 minut harmonizační masáže, kde se snoubí mocná síla doteku a stoprocentně za studena lisovaných éterických olejů nejvyšší kvality.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku, doplatek za využití sprchy včetně sprchového setu (ručník, župan, sprchový gel), speciální oleje.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Zážitku se neúčastní, může vyčkat na recepci.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Při zdravotních obtížích je vhodná před zážitkem konzultace s lékařem.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.