Garance a ocenění:

Czech superbrands

Heureka 2019

Letos jsme získali titul Supebrands, který je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Další z nepřetržité řady ocenění na portále Heureka.cz jsme získali díky našim spokojeným zákazníkům. Umístění na portále 5-nej.cz si také velmi vážíme.

Heureka Overeno Zakazniky

Makro

Za rok 2019 jsme se stali vítězi srovnání nejlepších zážitkových agentur. Na základě hodnocení klientů jsme získali certifikát Ověřeno zákazníky. V roce 2006 se Linda Vavříková - Allegria stala živnostnicí roku.

GEA

Zacinajici Podnikatel Romu 2008

Shop Roku 2008

Zastupujeme Českou republiku v Globální alianci zážitkových firem GEA. Linda Vavříková vyhrála v prestižní soutěži titul Začínající podnikatel roku 2008. Vyhráli jsme 2. místo v kategorii "dárky" v soutěži SHOP ROKU 2008

 

Marketer Roku

 


Linda Vavříková získala ocenění Objev Marketéra 2008.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.