Mám poukaz |Futurento – akční týmová hra pro dospělé

Kdo si hraje, nezlobí.

  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější 30% sleva

Na co se budete tešit

Kdo si hraje, nezlobí. To se netýká jen dětí, ale i dospělých. A tak se při této unikátní únikové hře vyřádí úplně každý. Ozkoušíte si své logické uvažování a fyzickou zdatnost. Hra je pro tým o čtyřech lidech, kteří musí společným úsilím bojovat s fiktivními nepřáteli. Vítězství dosáhnete jen spojením sil a přemožením důmyslných hádanek a nástrah. To vše v prostředí, které vám vezme dech. Designově vymazlené prostory plné moderních technologií působí jako z akčních trháků. Neonové osvětlení dotahuje atmosféru k dokonalosti. Hra v sobě kombinuje to nejlepší z celosvětových trháků v oblasti únikovek. A vy jako tým máte jediné poslání. Vydejte se za bojem o budoucnost!

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. V úvodu vás čeká rozřazovací test, po kterém vám bude přidělena jedna role v týmu. Po převlečení se už vydáte do hry, která trvá maximálně 180 minut. Během tohoto času plníte jednotlivé úkoly. Někdy je ke splnění potřeba celý tým, jindy je pouze pro dva hráče z týmu. Vaším úkolem je co nejrychleji a nejpřesněji najít řešení úkolu, za které získáváte body. V průběhu hry si můžete kdykoliv odskočit na toaletu nebo se zajít občerstvit na bar.

Co zážitek obnáší?

1x hra FUTURENTO až na 3 hodiny.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák na baru/recepci. Po domluvě může vyfotit účastníky při hře.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Spíše sportovní (více v poznámce).

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk 15 let. Vezměte si pohodlné sportovní oblečení a obuv. Nemusíte mít žádnou speciální obuv do vnitřních prostor. Při hře se sice zahřejete, ale jelikož jde o unikátní prostory bývalého ČKD, tak si v zimě vezměte raději mikinu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hra je i fyzicky náročná. Hru nedoporučujeme těhotným ženám. Bezpečnost je pro nás na prvním místě, ale samozřejmě záleží na vás. Hra je na vlastní nebezpečí.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

30% sleva
30% sleva

Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.