Samopaly, revolvery, pistole...

Kurz střelby - nejlepší samopaly, revolvery a pistole

Pečlivě vybraný soubor toho nejlepšího, co je ve světě zbraní k vidění.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Pečlivě vybraný soubor toho nejlepšího, co je ve světě zbraní k vidění. Čím střílejí nejlepší střelci světa - to jsou tři hodiny absolutního dobrodružství. Nejdokonalejší konstrukce. Nejznámější kousky. Nejvýkonnější zbraně. Nejluxusnější výběr v EU. Exkluzivní balíček obsahuje neuvěřitelných 20 zbraní s celkovým počtem 160 nábojů. Užijte si naplno zážitek nabitý těmi nejlepšími zbraněmi.

Co se bude dít?

Po příjezdu a registraci proběhne dvacetiminutová bezpečnostní instruktáž, po které budete moci začít hned střílet.

Co zážitek obnáší?

Střelbu ze zbraní: Samopal CZ Bren - .223 - 5 nábojů, Pistole Thompson 1911 A1 - 9 Luger - 10 nábojů, Samopal AR15 - .223 - 5 nábojů, Pistole Colt 1911 A1 - .45ACP - 10 nábojů, Samopal CZ Scorpion - 7,65 Browning - 10 nábojů, Samopal CZ Scorpion EVO - 9 Luger - 10 nábojů, Samopal SCAR - 22 LR - 10 nábojů, Samopal vz. 58 - 7,62x39 - 10 nábojů, Pistole Walther PPQ - 9 Luger - 5 nábojů, Pistole CZ 75 - 9 Luger - 10 nábojů, Pistole CZ 75 Shadow 2 - 5 nábojů, Pistole CZ 75 Tactical Sports Orange - 9 Luger - 10 nábojů, Samopal Heckler Koch MP5 A2- 9 Luger - 10 nábojů, Pistole Heckler Hoch SFP 9 - 9 luger - 10 nábojů, Pistole Glock 17 - 9 Luger - 10 nábojů, Pistole Glock 19x - 9 Luger - 10 nábojů, Pistole Glock 43 - 9 Luger - 10 nábojů, Pistole Desert Eagle - .44Magnum - 2 náboje, Revolver Smith&Wesson - .357 Magnum - 6 nábojů, Revolver RUGER Red - .44Magnum - 2 náboje, terče, instruktora s licencí, bezpečnostní úvodní instruktáž (20 min), bezpečnostní dozor po celou dobu střelby, krátký odborný výklad ke každé použité zbrani, ochranné brýle a ochranu sluchu, diplom o absolvování střelby.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Vynález palných zbraní, který je neodmyslitelně spojen s vynálezem střelného prachu, pochází z Číny, i když někteří historici považují za místo jeho vzniku Indii.

Období vzniku prvních palných zbraní není jisté, ale počátkem 14. století se už primitivní palné zbraně v Evropě používaly zcela běžně. Předchůdci všech palných zbraní byla bezesporu děla. Nejstarší ruční zbraně se objevují v záznamech okolo roku 1350. Střílely projektily o průměru ne větším než 25mm. Ty byly v počátcích odlévány z bronzu, později se začaly používat železné odlitky, nebo se jako střely používaly železné pláty skované do požadovaného tvaru. Později se jako opora začal používat dřevec, ze kterého se časem stala primitivní pažba, která umožňovala přiložit zbraň (ručnici) k rameni, a zároveň usnadnila míření. I s touto primitivní zbraní dokázal zdatný střelec zasáhnout hrací kartu na vzdálenost 50m, anebo složit jelena na dvojnásobnou vzdálenost.

Od roku 1520 se objevují první zbraně s drážkovanou hlavní, jejichž přesnost byla přibližně dvojnásobná. Tyto zbraně však byly velmi těžké a proto střelec používal opěrnou vidlici, jejíž použití se jevilo jako nepraktické, a proto se začaly zbraně zkracovat, odlehčovat a brzy se objevily i zbraně vhodné pro jezdce v sedle. Tyto úpravy zbraní jsou již bezprostředními předchůdci soudobých krátkých palných zbraní.

Doprovod

Je možný - 1 osoba z doprovodu může i střílet - náboje si mezi sebe rozdělí, nebo dokoupí další

Počasí

Nemá vliv. Střílí se za každého počasí.

Oblečení

Doporučujeme outdoorové oblečení.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 10 let – s doprovodem zákonného zástupce. Každý měsíc je vypsáno minimálně 5 termínů (vyjma prosince a ledna). Aktuální lokality a termíny naleznete zde: www.dobrodruzstvinastrelnici.cz/rezervace-zazitkove-strelby/. Na uvedeném odkazu můžete provést též rovnou rezervaci dle instrukcí v průvodním dopise, jež obdržíte po zakoupení zážitku.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

4.4 (11 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

až 21 střelnic po celé ČR

1 369,-

až 21 střelnic po celé ČR

2 059,-

až 21 střelnic po celé ČR

4 359,-

až 21 střelnic po celé ČR

4 589,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.