Mám poukaz |Adrenalinový motoskijöring

Vyzkoušejte právě teď jedinečnou zábavu pocházející ze Skandinávie a dopřejte si adrenalinový motoskijöring.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Vyzkoušejte právě teď jedinečnou zábavu pocházející ze Skandinávie a dopřejte si adrenalinový motoskijöring. Název tohoto sportu pochází z norského slova skikjoring, které znamená doslova "řízení na lyžích”. Budete připoutáni na tažné lano za crossový motocykl a užijete si jízdu na lyžích, na kterou nezapomenete! Skijöring byl ukázkovou disciplínou na zimních olympijských hrách v roce 1928 a dnes tyto závody probíhají v mnoha zemích včetně USA, Kanady, Francie a částech Skandinávie. Tohle prostě musíte zkusit!

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte instruktorovi svůj zážitkový poukaz, bude Vám vysvětlena technika skijöringu. Na místě podepisujete prohlášení, že jste neprodělali úraz, operaci či onemocnění srdce, pohybového aparátu (především páteře). Jezdci se střídají po kolech.

Co zážitek obnáší?

1 zahřívací kolo motoskijöringu (1km) + 2 kola motoskijöringu po 2 km, diplom o absolvování motoskijöringu, diplom o absolvování motoskijöringu

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný – jako diváci mohou v bezpečné vzdálenosti fotografovat i filmovat

Počasí

Má vliv – pouze musí být dostatek sněhu

Oblečení

Oblečení na lyže či snowboard, rukavice (povinné), brýle (povinné), helma (povinná)

Na co určitě nezapomenout

Občanský průkaz, zážitkový poukaz, v případě nedosaženého věku 18 let je nutná přítomnost zákonného zástupce na místě.

Poznámka

V případě nedosaženého věku 18 let je nutná přítomnost zákonného zástupce na místě konání zážitku. Závazně rezervovaný termín lze bez stornopoplatků zrušit max. 7 dní před objednanou jízdou.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Chlapci i děvčata, muži i ženy s váhou od 40 kg do 120 kg. Zájemci by neměli být po vážných operacích páteře, srdce a těžkých úrazech či onemocněních. Před každou jízdou účastník stvrdí svým podpisem, že tyto úrazy či onemocnění neprodělal.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

2 299,-

Smržovka a okolí

od 990,-

Smržovka a okolí

od 1 590,-

Chomutov

1 599,-

náš tip

Harrachov

1 199,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.