Mám poukaz |

Léto plné zážitků

Léto 2020 bude bezesporu jiné, než ta předchozí... lepší... bude totiž plné zážitků, které si můžete dopřát díky naší nabídce.

I léto v Čechách totiž může být světové. Prožijte zážitky, na které se nezapomíná. Objevujte krásy a možnosti zážitkování v tuzemsku a užijte si léto naplno, ať už jste vyznavači adrenalinu či poklidnější zábavy.

Dopřejte si moře nejen adrenalinových zážitků, procestujte zeměkouli díky gurmánským zážitkům, nebo poznejte svět šelem jako na safari v Africe. Je jen na vás, jaký styl léta je podle vašeho gusta.


Nebyla nalezena žádná položka

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.