Mám poukaz |

Léto plné zážitků

Léto 2020 bude bezesporu jiné, než ta předchozí... lepší... bude totiž plné zážitků, které si můžete dopřát díky naší nabídce.

I léto v Čechách totiž může být světové. Prožijte zážitky, na které se nezapomíná. Objevujte krásy a možnosti zážitkování v tuzemsku a užijte si léto naplno, ať už jste vyznavači adrenalinu či poklidnější zábavy.

Dopřejte si moře nejen adrenalinových zážitků, procestujte zeměkouli díky gurmánským zážitkům, nebo poznejte svět šelem jako na safari v Africe. Je jen na vás, jaký styl léta je podle vašeho gusta.


nejprodávanější

Vícero lokalit

od 4 250,-

nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

nejprodávanější
nejprodávanější
náš tip

Pyskočely

5 799,-

náš tip

Harrachov

1 199,-

Videozáznam zdarma

Praha

2 750,-

Vícero lokalit

od 2 199,-

Černá v Pošumaví

1 899,-

Broumovsko - Janovičky

od 5 299,-

Jedovnice

od 800,-

vícero lokalit

2 260,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.