Překvapení

Přichystat nečekané překvapení pro někoho, na kom vám velmi záleží, dá někdy pořádně zabrat. Každý člověk je jiný, každý má osobitý vkus a vlastní koníčky a před sebou mnoho nesplněných přání.


Nebyla nalezena žádná položka


Překvapení

Přichystat nečekané překvapení pro někoho, na kom vám velmi záleží, dá někdy pořádně zabrat. Každý člověk je jiný, každý má osobitý vkus a vlastní koníčky a před sebou mnoho nesplněných přání.

Jak ale přijít na to, co v konkrétní dobu a pro konkrétního člověka bude tím nejlepším překvapením?

Překvapte zážitkem

Zážitky bývají obvykle tím nejlepším překvapením. Ať už bude pro vaše blízké překvapením gastro zážitek, chvíle plné adrenalinu, anebo třeba společně strávený čas během wellness procedur, věřte, že bude takový dárek jistě nezapomenutelný.

Najděte na našich stránkách dárek, který si obdarovaný opravdu užije. V nepřeberném množství zážitků, které jsou vyzkoušeny mnoha uživateli. Příjemných překvapení není nikdy dost!Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.