Zážitky a dárky v Praze

Naše hlavní město je rozmanité nejen krásnými památkami, ale i aktivitami, které můžete podniknout. Na své si tu přijdou milovníci adrenalinu, gastronomie i odpočinku.


Zážitky a dárky v Praze

- 500 Kč Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Brandýs nad Labem, Praha, Příbram, Slapy , Lipno, Olomouc

2 499,- od 1 999,-

Nejprodávanější
Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 990,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

vícero lokalit

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno, Ostrava

1 650,-

Nejprodávanější
Náš tip

Praha Zličín

od 2 270,-

vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 15 700,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Nejprodávanější
- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

20% sleva Nejprodávanější

Praha

1 500,- od 1 199,-

20% sleva

Vícero lokalit

Praha, Brno, Liberec, Svitavy, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové

1 699,- od 1 359,-


Zážitky a dárky v Praze

Naše hlavní město je rozmanité nejen krásnými památkami, ale i aktivitami, které můžete podniknout. Na své si tu přijdou milovníci adrenalinu, gastronomie i odpočinku.

Radost budou mít i gurmáni, kteří mohou své chuťové pohárky nechat rozmazlit v některé z vyhlášených restaurací. A zamilované páry? Pro ty je to tady hotový ráj. Spojit zážitek s romantikou bude v srdci Prahy hračka. Už jen pohled na Pražský hrad při příjemně strávených chvílích stojí za to.

Wellness v Praze

Chcete si na chvíli odpočinout od víru velkoměsta? Vyrazte na privátní wellness v Praze. Luxusní thajské wellness si užijete v Tawanu, kde na vás čeká sauna, láhev kvalitního prosecca a thajská masáž dle vašeho výběru. V zámeckém hotelu St. Havel najdete privátní saunu nebo vířivku, kde strávíte příjemné chvilky plné relaxu a odpočinku se svojí drahou polovičkou.

Pokud vám k relaxaci nestačí jeden večer, tak se vydejte na relaxační pobyt v jednom z pražských wellness hotelů. Už zmínění Chateau St. Havel nabízí pobyty s wellness balíčky. Maximální luxus zažijete v prvorepublikovém hotelu Art Deco Imperial. Neomezený vstup do sauny a vířivky, bufetová snídaně v Café Imperial, ale také 3chodová večeře od Zdeňka Pohlreicha na váš čeká v hotelu Imperial v centru Prahy.

Netradiční zážitky v Praze

Vyznavači neotřelých dobrodružství u nás také najdou ten pravý zážitek. Co taková projížďka na elektronické jednokolce nebo indoor skydiving s virtuální realitou? Praha nabízí spoustu únikových her. Ať už vás lákají únikovky venkovní nebo tradiční, určitě si vyberete. Vyrazte na hororové únikovky The Chamber nebo SAW, kde vám bude běhat mráz po zádech.

Nebaví vás městský styl života a chtěli byste si zkusit něco jiného? Staňte se na den farmářem a okuste vesnický život, aniž byste museli stovky kilometrů od Prahy.

Luxusní restaurace v Praze

V srdci české gastronomické scény najdete desítky luxusních restaurací. V průvodci Michelin se objevila restaurace V Zátiší, která mimo jiné drží i ocenění od nakladatelství Top Life. Vyrazte sem na 3chodové menu s vinným párováním a zažijte opravdu gastronomický zážitek. Ve stejném průvodci najdete také restauraci Kampa park, kde vládne šéfkuchař Marek Raditsch. Najdete ji hned vedle Karlova mostu, a kromě jídla vás ohromí i moderní interiér.

Za krásnými výhledy vyrazte do restaurace Ginger a Fred, kterou najdete v 7. patře Tančícího domu nebo do restaurace Oblaca v Žižkovském vysílači.

Adrenalinové zážitky v Praze a okolí

Vyrazte na adrenalinem nabité zážitky! V létě oceníte flyboarding s mistrem ČR a Evropy - Petrem Civínem, který vás naučí létat během 5 minut. Pro překonání sebe sama zkuste bungee jumping z jeřábu, kde si skočíte z 50 m nad zemí. Nadšenci do paintballu si u nás také přijdou na své se zážitkem indoor paintballová hra nebo paintball pro dva.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.