Mám poukaz |

Novoroční slevy

Aby se vám vstupovalo do nového roku co nejradostněji, připravili jsme pro Vás novoroční slevy zážitků. Novoroční výprodeje najdete napříč všemi našimi kategoriemi.


Nebyla nalezena žádná položka


Novoroční slevy

Aby se vám vstupovalo do nového roku co nejradostněji, připravili jsme pro Vás novoroční slevy zážitků. Novoroční výprodeje najdete napříč všemi našimi kategoriemi.

Věříme, že si novoroční slevy zážitků zalíbíte a vyberete si pro Vás ten nejzajímavější zážitek, na který se budete moct těšit i v další části roku. Novoroční výprodej zahrnuje jak zážitky pro ženy z oblasti wellness a masáží, tak i pro muže třeba sportovní i adrenalinové zážitky a nebo pro děti zážitky se zvířaty.

Novoroční výprodeje zážitků

Dali jste si letos předsevzetí, že překonáte strach z výšek nebo dopřejete konečně svému tělu po letech dřiny trochu odpočinku? Náš novoroční výprodej zážitků myslí samozřejmě i na toto. Udělejte si radost, kupte si zážitek v novoroční slevě a zároveň splňte své předsevzetí. A za splněné předsevzetí se nezapomeňte odměnit třeba ještě jedním zážitkem z novoročních slev.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.