Mám poukaz |

Novoroční slevy

Aby se vám vstupovalo do nového roku co nejradostněji, připravili jsme pro Vás novoroční slevy zážitků. Novoroční výprodeje najdete napříč všemi našimi kategoriemi.

Věříme, že si novoroční slevy zážitků zalíbíte a vyberete si pro Vás ten nejzajímavější zážitek, na který se budete moct těšit i v další části roku. Novoroční výprodej zahrnuje jak zážitky pro ženy z oblasti wellness a masáží, tak i pro muže třeba sportovní i adrenalinové zážitky a nebo pro děti zážitky se zvířaty.

Novoroční výprodeje zážitků

Dali jste si letos předsevzetí, že překonáte strach z výšek nebo dopřejete konečně svému tělu po letech dřiny trochu odpočinku? Náš novoroční výprodej zážitků myslí samozřejmě i na toto. Udělejte si radost, kupte si zážitek v novoroční slevě a zároveň splňte své předsevzetí. A za splněné předsevzetí se nezapomeňte odměnit třeba ještě jedním zážitkem z novoročních slev.


Nebyla nalezena žádná položka
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.