Mám poukaz |

Lednové slevy

Naše ceny zážitků jsme pro Vás ještě snížili a přinášíme velké lednové slevy na mnoho našich zážitků. Nakupte díky novoročním slevám zážitky za nejpříznivější ceny.

V rámci akce velké lednové slevy si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky adrenalinových, gurmánských a mnoha dalších zážitků. Přáli jste si k Vánocům některý zážitek od Allegria a nedostali jste ho? Nebuďte z toho smutní, využijte naší nabídky novoročních slev zážitků a těšte se již od prvních dní nového roku na splnění Vašeho přání.

Lednové slevy

Vážíme si přízně našich zákazníků, a proto jsme nachystali novoroční slevy zážitků. Vyhlídli jste si při vánočních nákupech zážitek, který byste chtěli zkusit a už Vám nezbylo dost peněz? Pak neváhejte a splňte si své přání nyní, kdy jsme připravili povánoční slevy zážitků.


nejprodávanější

vícero lokalit

od 3 900,-

vícero lokalit

3 999,-

20% sleva

Praha

1 500,- od 1 199,-

10% sleva

Praha

890,- od 799,-

9% sleva

Praha

7 150,- 6 700,-

nejprodávanější

Praha

2 999,-

nejprodávanější
nejprodávanější

Praha

3 000,-

nejprodávanější

Praha

3 600,-

nejprodávanější

vícero lokalit

od 5 490,-

nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější
náš tipKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.