Jetsurf

Milovníky vodních aktivit jistě zaujme tento neolympijský vodní sport, který se nazývá jetsurfing (zkráceně JetSurf). Pokud rádi zdoláváte vlny po svém, jízdu na tomto surfu musíte zažít.


Praha - Vrané nad Vltavou

od 1 699,-


Jetsurf

Milovníky vodních aktivit jistě zaujme tento neolympijský vodní sport, který se nazývá jetsurfing (zkráceně JetSurf). Pokud rádi zdoláváte vlny po svém, jízdu na tomto surfu musíte zažít.

Český vynález

Milou zajímavostí je fakt, že první jetsurfové prkno vůbec navrhl a zkonstruoval český konstruktér Ing. Martin Šula. Ten spolu se svou brněnskou firmou MSR Engines jsou jedni z mála, kteří se vůbec výrobou jetsurfingových prken zabývají.

Jak zdoláte vlny?

Jetsurfing je velmi podobný surfingu, kdy je surfař závislý na vhodných vlnách. Ovšem jetsurfařské prkno, které se také nazývá plovák, má k dispozici pohánění díky přidělanému spalovacímu motoru. Rychlost se může vyšplhat až na 60 km/h.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.