Jen pro ženy

Myslíte si, že existují dárky, které jsou vhodné jen pro ženy? V mnoha ohledech můžete mít pravdu, v mnoha ohledech se však rozdíly mezi zážitky jen pro ženy a jen pro muže značně stírají. Proč byste ženě nemohli dát skok padákem či jízdu Hummerem?Jen pro ženy

Myslíte si, že existují dárky, které jsou vhodné jen pro ženy? V mnoha ohledech můžete mít pravdu, v mnoha ohledech se však rozdíly mezi zážitky jen pro ženy a jen pro muže značně stírají. Proč byste ženě nemohli dát skok padákem či jízdu Hummerem?

Rozmazlete ženu zážitkem

Rozmazlujte vaše drahé polovičky, kamarádky, maminky či babičky skutečnými zážitky a dopřejte jim chvíle jen pro ženy, na které nezapomenou. Výběr je opravdu široký a nemusí to být primárně zážitek určený jen pro ženy.

Zkuste vybrat třeba i některý z pro ženu méně tradičních zážitků, jakým může být let balónem nebo jízda ve Ferrari. Třeba právě to budou ty pravé dárky, na které budete společně vzpomínat ještě dlouhou dobu.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.