Jen pro muže

Existují zážitky, které jsou vhodné jen pro muže? Mezi zážitky, které nabízíme, se objevují ty, které si raději vyzkoušejí muži. Jízda Hummerem nebo projížďka v některém ze superrychlých italských vozů patří k těm, které mnozí muži ocení více, než jejich křehké polovičky.Jen pro muže

Existují zážitky, které jsou vhodné jen pro muže? Mezi zážitky, které nabízíme, se objevují ty, které si raději vyzkoušejí muži. Jízda Hummerem nebo projížďka v některém ze superrychlých italských vozů patří k těm, které mnozí muži ocení více, než jejich křehké polovičky.

Dopřejte muži adrenalin

Adrenalinových zážitků pro muže existuje celá řada. Stačí si jen vybrat takový, který bude vyhovovat touhám a tajným přáním člověka, který si zážitek na vlastní kůži vyzkouší. My jsme se postarali o široký výběr zážitků, na vás je už jen vhodný výběr. Tak směle do toho.

Obdarujte vašeho milovaného manžela, přítele, tatínka, dědečka či kamaráda opravdovým zážitkem určeným jen pro muže, na který ještě dlouho nezapomene.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.