Mám poukaz |

Indoor Surfing

Nemusíte jezdit tisíce kilometrů někam na Havaj, abyste si sjeli vlnu na prkně. Díky speciálnímu simulátoru si můžete užít parádní jízdu po vodě bez toho, aniž byste vystrčili paty za hranice naší země.

Spojení sportu a zábavy

Nejmodernější technologie tohoto simulátoru zařídí, že můžete na vlastní kůži zažít nefalšovaný indoor surfing i daleko od oceánu. Vlny jsou hnány velikou rychlostí po speciální měkké podložce v bazénu, který je unikátně vytvarovaný a umožňuje tak bezproblémovou jízdu na speciálním prkně. Ti, kteří se necítí na postavení se na nohy si mohou jízdu užít v leže na břiše nebo v kleče, což je tzv. bodyboarding. Ti, kteří se odhodlají k trikům mohou vyzkoušet salta a další manévry.

Skočte do neoprénu a jde se na to

Na úplném začátku vás čeká podrobné školení, při kterém vám instruktor vysvětlí vše, co potřebujete před samotnou jízdou vědět. Na prkně si jako první vyzkoušíte jízdu vleže, vsedě nebo vkleče a nakonec i ve stoje. Většina návštěvníků se už během první hodiny zvládne postavit na nohy a jízdu si užít se vším všudy.

Surf Arena v srdci Prahy

Proměnit se v surfaře můžete v našem hlavním městě. Zde se v Letňanech nachází vyhlášená Surf Arena. Vydat se do ní za surfingem můžete jak sólově, tak i ve skupině více lidí. Kapacita je až 12 osob, ale vy si klidně můžete vybrat variantu, při které budete mít plac jen pro sebe. K dispozici vám po celou dobu budou zkušení instruktoři, se kterými svou první vlnu chytíte raz dva.


Videozáznam zdarma

Praha

2 750,-

Videozáznam zdarma

Praha

7 500,-

Videozáznam zdarma

Praha

4 900,-

Videozáznam zdarma

Praha

9 900,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.